Padėkos raštai rokiškėnams

Šiandien Rokiškyje, iškilmingame Tarybos posėdyje padėkos raštais buvo pagerbta 11 rokiškėnų, tarp jų ir mūsų klubo narė Goda. Lyderiukai didžiuojasi Godos pasiekimais ir linki niekad nenuleisti rankų bei siekti dar didesnių pasiekimų!

„Gabiausio mokinio“ konkursas

Šiandien jau devintąsyk vyko "Gabiausio mokinio" konkursas, kurio metu net 16 gabių mokinių iš įvairių Rokiškio rajono miestų varžėsi dėl gabiausio mokinio tiitulo. Galime didžiuotis jog net trys mūsų klubo nariai dalyvavo šiame konkurse, o net du iš jų užėmė prizines vietas! Sveikiname Paulių ir Eividą, užėmusius garbingas pirmą ir antrą vietas, džiaugiamės ir didžiuojamės jais [...]

Klubo narės Ligitos Baciulytės pamokėlė

Šiandien lyderiukai tikrai smagiai leido laiką! Klubo narė Ligita mums vedė pamokėlę iš dviejų dalių. Pirmoje dalyje lyderiukai išbandė savęs pažinimo metodą, o antrojoje dalyje atlikome mankštą, kurios metu tobulinome savo reakciją, pusiausvyrą , greitį ir bandėme susikoncentruoti tik į vieną tikslą. Buvo tikrai smagu, na, o mes dalinamės smagiomis akimirkomis.

Vasario 16 d. gyvo garso koncertas Rokiškyje

Vasario 16 d. tai svarbi šventė, mums kaip Lietuvos piliečiams, juk tai Lietuvos valstybės atkūrimo diena, todėl kviečiame jog šią svarbią dieną susiburtume visi kartu ir ją paminėtume! Šia proga į Rokiškį atvyksta dvi žymios grupės iš Vilniaus, tai: "MOVO": https://www.youtube.com/watch?v=uW8RsXJ9cR0 Ir 2015 m. muzikinių apdovanojimų M.A.M.A laureatė "Z On A": https://www.youtube.com/watch?v=LHNexVLgYBc Užsuk, nes koncertas [...]

Diskusija „Ugdymas karjerai ir profesinis pasirinkimas: patirtys, problemos, galimybės“

Šiandien Rokiškyje vyko diskusija "Ugdymas karjerai ir profesinis pasirinkimas: patirtys, problemos, galimybės", kurios metu Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis, rajono verslininkai, švietimo skyriaus atstovai ir kiti svarbūs asmenys diskutavo apie opias jaunimo karjeros problemas ir išsilavinimą. Jaunųjų Lyderių klubo nariai taip pat dalyvavo, nes mums rūpi mūsų ateitis !

Konferencija ,,Jaunimo iniciatyvos“

Vasario 5 dieną Jaunųjų Lyderių klubo nariai dalyvavo ataskaitinėje Gintaro Steponavočiaus paramos fondo konferencijoje ,,Jaunimo iniciatyvos". Seime vykusiame renginyje pristatėme vykusį projektą ,,Mes ateinam". Į Rokiškį grįžtame kupini įspūdžių bei naujų idejų!