Mokymai „Viešojo kalbėjimo baimė“

Share on facebook Share on twitter Share on linkedin Share on email Jaunųjų lyderių klubo nariai turiningai leidžia savo paskutines atostogų dienas. Sausio 7 dieną jie dalyvavo mokymuose apie viešojo kalbėjimo baimę: iš kur ji kyla? kaip ją numalšinti? Buvo labai informatyvu ir naudinga! Dėkojame Aidui už puikiai pravestus mokymus!

Apsilankymas RRMT

Share on facebook Share on twitter Share on linkedin Share on email Vasario 4 dieną Jaunųjų Lyderių klubo nariai aplankė Rokiškio rajono mokinių tarybą! Susitikimo metu pristatėme jaunimo veiklos galimybes ir savo klubo veiklą. Tikimės jog tai nebus paskutinis mūsų susitikimas ir toliau bendradarbiausime!

Konferencija „Jaunimo iniciatyvos“

Share on facebook Share on twitter Share on linkedin Share on email Vasario 5 dieną Jaunųjų Lyderių klubo nariai dalyvavo ataskaitinėje Gintaro Steponavičiaus paramos fondo konferencijoje „Jaunimo iniciatyvos“. Seime vykusiame renginyje pristatėme vykusį projektą „Mes ateinam“. Į Rokiškį grįžtame kupini įspūdžių bei naujų idėjų!

Išvyka į Vilnių

Share on facebook Share on twitter Share on linkedin Share on email Gegužės 3 dieną Lyderiukai Vilniuje turiningai praleido laiką. Išvykoje jie aplankė Lietuvos Respublikos seimą, kuriame stebėjo plenarinį posėdį, susipažino su Seimo darbu ir struktūra bei susitiko su seimo nariu Vytautu Sauliu. Taip pat lyderiukai aplankė ir LiJOT biurą, jame sužinojo bei pagilino savo […]

“Pasuk smegenis”

Share on facebook Share on twitter Share on linkedin Share on email Balandžio 23 dieną Jaunųjų lyderių klubo nariai surengė protmūšį „Pasuk smegenis“, kuriame susirinko daug jaunų žmonių, jiems teko atsakyti į daugybę sunkių klausimų ir kaip reikiant pasukti smegenis.

JLK 12-as gimtadienis

Share on facebook Share on twitter Share on linkedin Share on email Kartu su visu Rokiškio miestu Jaunųjų lyderių klubo nariai atšventė savo organizacijos 12-ąjį gimtadienį, pasidalino savo įvykdytais darbai ir pasiektais rezultatais. O dabar startuojame naujus metus ir toliau kimbame į darbus su naujomis idėjomis ir užsidegimu.

Diskusija „Pilietiškumas jaunimo akimis“

Share on facebook Share on twitter Share on linkedin Share on email Rugsėjo 21 dieną Rokiškio Juozo Tumo – Vaižganto gimnazijos Romuvos padalinyje organizavome diskusiją „Pilietiškumas jaunimo akimis“. Diskusijoje dalyvavo Algis Kazulėnas, Linas Juozėnas, Vidmantas Mieželis (kandidatai į LR seimą), Rokiškio Juozo Tumo – Vaižganto gimnazijos senųjų rūmų mokinių seimas, Rokiškio Verslo klubo koordinatorė Nataša […]

LiJOT 41-oji asamblėja

Share on facebook Share on twitter Share on linkedin Share on email Spalio 23 dieną mūsų nariai Asta ir Titas dalyvavo kasmetinėje LiJOT rudens asamblėjoje. Ten pasisėmė patirties iš kitų jaunimo organizacijų ir įspūdžiais pasidalino klube.

LiJOT susitikimas

Share on facebook Share on twitter Share on linkedin Share on email Gruodžio 2 – 4 dienomis Kedainiuose klubo narės Eglė, Asta ir Greta dalyvavo LiJOT rengiamame išplėstiniame regioninių reikalų susitikime. Ten darbavosi ne tik Apskritųjų Stalų vadovai, bet ir valdybos nariai, organizacijų atstovai bei savanoriai.

Renginys „Teisė. Laisvė. Ateitis“

Share on facebook Share on twitter Share on linkedin Share on email Gruodžio 8 dieną vyko renginys „Teisė. Laisvė. Ateitis“, kuris buvo skirtas žmogaus teisių dienai paminėti. Laužėme stereotipus kartu su „Gyvąją biblioteka“, kultūros centru, „In Actio“, nacionaline džiaugsmo kompanija „Myliu Pandą“, pabėgelių agentūra UNHCR. Sužinojome, kas yra žmogaus teisės, bendravome su žmonėmis iš pažeidžiamų […]