Diskusija su Giedriumi Dranevičiumi „Kiek sėkmės yra „sėkmingose“ istorijose“

Diskusija su Giedriumi Dranevičiumi „Kiek sėkmės yra „sėkmingose“ istorijose“

Straipsnių antraštėse neretai matome žodžius „sėkminga istorija“, tačiau nepagalvojame, ką šis žodžių junginys reiškia iš tikrųjų. Kyla klausimas, kas yra sėkminga asmenybė?

Gegužės 4 d. Rokiškio kultūros centro mažojoje salėje aiškinomės, kokios svarbiausios žmogaus savybės nulemia sėkmę ar pralaimėjimą, kokia yra ryžto ir valios svarba siekiant asmeninių tikslų ir kaip jaunam žmogui pradėti kurti savo „sėkmės istoriją“ jau dabar.  Renginyje išgirdome atvirą asmeninę Giedriaus Dranevičiaus  patirtį, o svarbiausia, jog gavome atsakymus į visus mus dominančius klausimus.

Life is short. Do your best”, – šiuo gyvenimo moto vadovaujasi Giedrius Dranevičius – pasaulinės tradicinio karate do federacijos direktorius, vykdančiosios valdybos narys, techninio komiteto narys. Nuo 2004 m. licenzijuotas aukščiausios tarptautinės A klasės treneris, teisėjas, egzaminatorius. Be viso to, Lietuvos tradicinio karate asociacijos prezidentas, nuo 2002 m. vyriausias Lietuvos nacionalinės rinktinės treneris, tradicinio karate do klubo „Lūšis“ steigėjas, prezidentas, mokytojas, lektorius, skaitantis paskaitas saviugdos ir motyvacijos srityse.

Share this post