Partner projects
Apvalus Stalas
Regional union of youth organizations

Tarptautiniai mokymo kursai Vokietijoje „Non formal Education and Diversity in European Youth Work“

Makedonijoje vyko projekto “Non-formal Education and Diversity in European Youth Work” trečioji dalis – regiono ekspertų diskusijos Tetovo mieste. Projekte dalyvavo organizacijos iš 19 šalių, kurių atstovai diskutavo kultūros ir etninės įvairovės temomis.

Tarptautinis seminaras Vokietijoje „Europe is here!“

“Europa ist Hier!‘‘  vyko Vokietijoje 2015-10-19/23 dienomis , projekto metu  dvylika rokiškėnų dalyvavo susitikime su Hanoverio jaunimu, kur dalinosi patirtimi, aptarė jaunimo įtraukimą į visuomeninę veiklą, įvairias galimybes bei jaunimo dalyvavimą politiniame gyvenime. Tarptautinio seminaro pagrindinis tikslas buvo supažindinti jaunus žmonės su jaunimo politika bei skatinti  tarptautinį bendradarbiavimą.

Tarptautiniai mokymo kursai Italijoje „Migration highways: everlasting phenomena“

2015m. rugsėjo 9 – 16d. Sicilijoje, mažame miestelyje Nicolosi, vyko tarptautiniai mokymo kursai „Migration highways: everlasting phenomena“. Mainų metu dalyviai net iš 18 šalių (Lietuvos, Bulgarijos, Latvijos, Estijos, Makedonijos, Turkijos, Lenkijos, Prancūzijos, Kroatijos, Albanijos, Rumunijos, Vengrijos, Ispanijos, Vokietijos, Italijos, Graikijos, Ganos ir Gambijos) aiškinosi kiekvienos šalies migracijos lygį bei sprendė problemas darančias įtaką žmonių judėjimui iš vienos šalies į kitą. Dalyviai taip pat palietė šiuo metu ypač aktualią pasaulyje temą – pabėgėlių judėjimą, sprendė, kaip turėtų elgtis kiekviena šalis susidūrusi su didelių žmonių srautu imigruojančių į šalį. Dalyviai imigrantai dalinosi patirtini, kaip prisitaikyti atvykus į kitą šalį, kokius pagrindinius veiksnius turėtų žinoti kiekvienas imigrantas, kaip išgyventi, kai esi visiškai vienas.

Tarptautiniai mainai Ispanijoje “Stop-Violence 2.0“

Tarptautiniai jaunimo mainai vyko Ispanijoje2015-09-20/30 dienomis , šis projektas nagrinėjo socialinių tinklų žalą bei naudą, lyčių lygybę, verslumo bei darbo paieškos galimybes.

Tarptautiniai mainai Austrijoje „70 Years After“

2015m. rugpjūčio 15-29 dienomis Austrijoje vyko tarptautiniai jaunimo mainai, kurių metu Lietuvą atstovavo 6 jaunuoliai .Mainų metu buvo nagrinėjama Europa po 70 metų nuo antrojo pasaulinio karo pabaigos. Mainuose dalyvavo šios šalys: Turkija, Belgija, Austrija, Lenkija, Graikija, Makedonija, Italija bei Lietuva. Dalyviai susipažino su Austrija, jos kultūra, istorija, gamta, lankėsi Mathauzeno koncentracijos stovykloje bei kitose įžymiose vietose.

Tarptautiniai mokymų kursai Anglijoje „Take the lead – active citizenship through urban art“

2015-07-25/08-04 dienomis, Jungtinėje Karalystėje vyko tarptautiniai mokymų kursai „Take the lead – active citizenship through urban art“. Mokymų metu keturi Jaunųjų Lyderių Klubo atstovai kartu su jaunimo lyderiais iš Rumunijos, Danijos, Ispanijos, Portugalijos bei Anglijos ugdė savo pilietiškumą pasitelkiant įvairų menų pagalba.

Tarptautiniai mainai Estijoje „Happy Lifestyle“

Projektas “Happy LifeStyle” vyko Estijoje 2015. 07.27 – 08.05 dienomis ,  šio projekto metu Lietuvą atstovavo 12 jaunuolių, kurie susitiko su Estijos ir Latvijos atstovais. Projekto tikslas buvo skatinti sveiką gyvenseną, aktyvų laisvalaikio praleidimą bei supažindinti jaunus žmones su atliekų rūšiavimu.

Tarptautinis seminaras Kroatijoje „Overclicked youth“

Tarptautinis mokymų projektas ‚‚Overclicked youth ‘‘ vyko Kroatijoje. Projekte dalyvavo daugiau nei dvidešimt jaunimo darbuotojų ir organizacijų lyderių, iš šešių Europos šalių – Vengrijos, Turkijos, Kroatijos, Estijos, Maltos ir Lietuvos. Pagrindinis mokymų tikslas buvo skatinti sveiką gyvenimą būdą tarp Europos jaunimo. To buvo siekiama įvairių diskusijų pagalba, žaidimais bei projektų kūrimo simuliacijomis. Seminaro metu buvo ieškoma naujų metodų, kuriuos naudodami jaunimo darbuotojai galėtų pagerinti jaunų žmonių gyvenimo ir laisvalaikio kokybę.

Tarptautiniai mokymo kursai Italijoje "COHESION"

Tarptautiniai  mokymų kursai vyko Italijoje, 2015-05-24/01 dienomis. Mokymų kursų metu dalyviai gilinosi į šias temas: jaunimo įsidarbinimo galimybės ir jo įtraukimas į visuomenę, emigracija ir integracija.

Tarptautiniai mokymo kursai Portugalijoje ,,Manage the Future – Build Partnerships"

Portugalijos mieste Rio Maior vyko tarptautiniai mokymų kursai, organizuoti jaunimo asociacijos “H2O”, ,,Manage the Future – Build Partnerships”, kuriuose dalyvavo 21 dalyvis iš net 9 – Europos Sąjungos šalių (Lietuvos, Portugalijos, Estijos, Čekijos, Slovakijos, bei šalis-kandidatė – Turkija) taip pat Rytų partnerystės regiono (Armėnija, Gruzija, Moldova, Ukraina) valstybių. Projekto metu  buvo gilinamo žinios apie jaunimo darbą bei dalyvavimą politinėje visuomenėje, tarptautinį mokymąsį ir Erasmus+ programą.

Tarptautiniai jaunimo mainai Čekijoje ,,One Of Us"

Balandžio 18-25 dienomis Čekijoje vyko tarptautiniai jaunimo mainai, kuriuose  6 jaunuoliai iš Lietuvos gilinosi į ksenofobijos bei tolerancijos temas.

Tarptautiniai mainai Italijoje "Future for the gender Equality"

2015m. kovo 19 – 27 dienomis nuostabiajame Sicilijos mieste – Palerme, vyko jaunimo mainai “Future fo the gender Equality”, kuriuose dalyvavo RJOS „Apvalaus stalo“ išsiųsti 6 jaunuoliai, į mainus susirinko dalyvai iš 3 šalių: Lietuvos, Rumunijos ir Ispanijos. Projekto dalyviai didžiąją laiko dalį skyrė nagrinėdami projekto temą – lyčių lygybę. Diskusijų bei  įvairių dirbtuvių būdu dalyviai  gilinosi į kitokį žmonių požiūrį, dalinosi patirtimi bei lygino įvairias situacijas savo  bei kitose šalyse.

Tarptautiniai mainai Ispanijoje „Your is my future“

2015m. kovo 6-15 dienomis vyko tarptautiniai jaunimo mainai „Your is my future“ Ispanijoje, Madride. Mainuose dalyvavo po 6 atstovus iš 6 skirtingų šalių (Lietuva, Rumunija, Bulgarija, Kroatija, Italija, Portugalija) + organizatorių komanda iš Ispanijos. Pagrindinė mainų tema – jaunimo įdarbinimas bei bedarbystė, kas iš tiesų yra labai aktualu mūsų šiandieniniame pasaulyje.

Tarptautiniai jaunimo mainai Turkijoje „Health is Wealth“

Projektas„Health is Wealth“ vyko Turkijoje, kurio metu dalyviai iš Italijos, Rumunijos, Turkijos, Estijos bei Lietuvos diskutavo apie rūkymo žalą, apie didelį šios problemos mastą Turkijoje, taip pat siekė sugalvoti būdų, kaip būtų galima mažinti rūkymą savo šalyje.

Tarptautiniai mainai Kroatijoje "Articipants"

2015m.sausio 04-10 dienomis Kroatijoje vyko tarptautinis jaunimo mainų projektas „Articipants“. Šio projekto metu Lietuvą atstovavo 6 jaunuoliai. Mainų pagrindinė tema buvo menas, dalyviai susipažino su meno rūšių įvairove bei mokėsi įvairiais metodais išreikšti save. Projekte dalyvavo 5 šalys: Austrija, Turkija, Italija, Kroatija ir Lietuva.

Tarptautinis seminaras Austrijoje „Step in the RIGHT direction“

2014m. gruodžio 5 – 12 dienomis Austrijoje vyko seminaras ‚‚Step in the RIGHT direction‘‘. Šis seminaras buvo finansuotas programos „Erasmus +“ jis subūrė aktyvius jaunus žmones iš septynių Europos šalių (Turkijos, Bulgarijos, Lietuvos, Italijos, Austrijos, Kroatijos ir Lenkijos). Dalyviai nagrinėjo suaugusiųjų, vaikų ir jaunimo teisių situaciją skirtingose šalyse ir visoje Europos Sąjungoje. Pažvelgti į situaciją eksperto akimis padėjo susitikimai ir atviros diskusijos su Aukštutinės Austrijos Parlamento nare ir atstove Europos Parlamente Gisela Peutelberger-Naderer bei kitų vaikų ir jaunimo teises ginančių institucijų atstovais.

Tarptautiniai mokymo kursai Vokietijoje „Expanding horizons - AntiBias in European Youth Work“

2014m. birželio 23-29 dienomis Veimare, Vokietijoje  vyko tarptautiniai mokymų kursai „Expanding horizons – AntiBias in European Youth Work“. Mokymų tikslas buvo diskriminacijos mažinimas. Kartais net nesusimąstome, jog mūsų veiksmai, o svarbiausia žodžiai skaudina aplink mus esančius žmones. Šių mokymų metu buvo stengtasi suprasti abi puses: skaudinamojo ir skaudinančiojo. Suprasti, jog stereotipai nėra taisyklė ir reikia išmokti priimti žmogų be išankstinio nusistatymo dėl jo kilmės šalies bei pareigų.

Tarptautiniai mokymo kursai Italijoje „Diversity to improve my skills“

Balandžio 3-10 dienomis Italijoje ,Sicilijos mieste ,vyko tarptautiniai profesionalių jaunimo darbuotojų ir jaunimo lyderių kompetencijų kėlimo kursai.

Tarptautinis seminaras Italijoje „Turn on Europe and get Involved“

Tarptautiniai mokymų kursai Italijoje „Let‘s bridge the gap“

Birželio 17-26 dienomis vyko tarptautiniai mokymų kursai Italijoje. Projekte dalyvavo  42 žmonės iš Italijos, Armenijos, Azerbaidžiano, Baltarusijos, Bulgarijos, Kipro, Gruzijos, Latvijos, Moldovos, Portugalijos, Rumunijos, Slovakijos, Olandijos ir Ukrainos. Mokymų tikslas- skatinti toleranciją.

Tarptautiniai mainai Portugalijoje „Food and sports to connect Europian youngsters“

Tarptautiniai jaunimo mainai vyko Portugalijoje, Liepos 20-29 dienomis.Projekte dalyvavo 55žmonės iš  Estijos, Turkijos, Ukrainos, Moldovos, Švedijos, Portugalijos, Armenijos, Azerbaidžiano, Gruzijos. Tikslas- skatinti jaunimą gyventi sveikai.

Tarptautinis seminaras Milane „Restart- komunikacija ne pelno siekiančioms jaunimo organizacijoms“

Birželio 20-26 dienomis Milane vyko seminaras, kuriame dalyvavo: Portugalija, Olandija, Didžioji Britanija, Bulgarija, Rumunija, Slovakija, Vengrija, Kroatija, Turkija, Malta, Indija. Tema- komunikacijos samprata, organizacijų viešinimas.

Tarptautiniai mainai Latvijoje „Culturrafting in latgale“

Daugpilyje vykę tarptautiniai jaunimo mainai, kuriuose dalyvavo jaunimas iš Latvijos, Lenkijos, Vokietijos ir Lietuvos. Dalyviai gilinosi į kitų dalyvavusių šalių kultūrą, istoriją. Taip pat mokėsi tradicinių amatų, valgių gaminimo, nacionalinių šokių ir dainų.

Tarptautiniai mainai Italijoje „Volunteers- give more and get the future!”

Projektas vyko Sicilijoje (Italija), jame dalyvavo 32 dalyviai iš 16 šalių: Italijos, Bulgarijos, Estijos, Turkijos, Slovakijos, Serbijos, Lenkijos, Makedonijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Albanijos, Lietuvos, Vokietijos, Kroatijos, Graikijos, Juodkalnijos ir Kosovo. Šie mokymai buvo skirti jaunimo lyderiams, kurie dirba ir nori toliau dirbti su savanoriais ir ES programa Europos savanorių tarnyba.

Tarptautiniai mainai Čekijoje „Leaders of safety“

Projektas vykęs Čekijoje, miestelyje Velké Meziříčí. Jo tikslas susipažindinti su visuomenės apsauga. Projekto metu aplankytas visą regioną aptarnaujantis 112 pagalbos centras , bei Dukovany atominė elektrinė.

Tarptautiniai mainai Kroatijoje „Let‘s blend together“

Šis projektas vyko Kroatijoje,jo tikslas buvo pažinti kitas kultūras per jų tradicinius šokius, liaudies dainas bei nacionalinę virtuvę. Projekte dalyvavo šešios šalys: Italija, Vengrija, Rumunija, Makedonija, Lietuva ir Kroatija. Dalyviai susipažino ne tik su skirtingų šalių kultūromis, bet taip pat turėjo neįkainojamą galimybę pabendrauti ir dalintis patirtimi su tose šalyse gyvenančiais žmonėmis.

Tarptautiniai mainai Čekijoje „Hit the nature“

Tarptautiniai jaunimo mainai vyko Čekijoje, Birželio 17-26 dienomis. Projekte dalyvavo 42 žmonės, kurie gilinosi į gamtosaugos temą, siekė keisti žmonių blogus įpročius teršiant aplinką.

Tarptautiniai mainai Turkijoje „Colors of hope“

Tarptautiniai jaunimo mokymai Turkijoje 2012-10-20-27 dienomis. Tikslas- išmokyti jaunus žmones kaip elgtis po stichinių nelaimių.

Tarptautiniai mokymai Didžiojoje Britanijoje ,,Metaphor in action“

Liepos 20-27 dienomis Lukas Audickas dalyvavo RJOS “Apvalus stalas” mokymuose Londone. Dalyviai iš vienuolikos šalių gilinosi į poezijos galią bei kaip ji veikia kiekvieną iš mūsų.

Tarptautiniai mainai Latvijoje ,,In wild ...-It happens“

Liepos 3-14 dienomis jaunuoliai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos ir Prancūzijos dalyvavo projekte “In the wild… it happens ” Latvijoje. Projekto metu dalyviai išmoko pirmosios pagalbos pagrindų, elgesio gamtoje ir išlikimo gudrybių.

Tarptautiniai mainai Turkijoje „Explore the nature“

 birželio 25 -liepos 1 dienomis Turkijoje, vyko jaunimo mainai “Explore the nature”. Pagrindinė projekto idėja -nors maža dalele prisidėti prie globalinio klimato atšilimo ir aplinkos užterštumo prevencijos.

Tarptautinis seminaras Italijoje „Youth and future: work in progress“

Sicilijoje gegužės 15-22 dienomis vyko tarptautinis seminaras. Jame buvo susitikę šalių atstovai iš Ispanijos, Prancūzijos, Turkijos, Portugalijos, Čekijos, Vengrijos, Estijos, Rumunijos, Italijos bei Lietuvos. Seminaro metu buvo nagrinėjamos  jaunimo savanorystės, politikos bei europos jaunimo mobilumo temos.

Partnerystės užmezgimo seminaras Estijoje „Share our similarities, celebrate our differences“

Partnerystės užmezgimo seminaras vyko Estijoje 2012-04-22/28 dienomis. Projekto metu buvo kuriamos  naujos projektų idėjos,  jų finansavimo galimybių aptarimas.
Partneriai iš Latvijos, Estijos, Danijos, Suomijos, Švedijos.

Mokymų kursai Portugalijoje „Voluntieering is forever“

Balandžio 14-22 dienomis Ieva Balčiūnaitė ir Simona Osipovaitė buvo išvykusios į mokinių kursus Portugalijoje. Projekte dalyvavo Belgija, Vengrija, Italija, Portugalija, Turkija, Bulgarija, Rumunija ir Vokietija. Projekto metu dalyviai gilinosi į savanorystę, sužinojo apie EVS programą bei jauno žmogaus motyvacijos svarbą visuomenėje.

Tarptautiniai mokymai Italijoje „AWAC- Euro med at work for active citizens“

Tarptautiniai mokymų kursai Portugalijoje, Carole mieste. Projekto tikslas- skatinti aktyvią pilietiškumo plėtrą ir demokratinį dalyvavimą Europos ir Viduržemio jūros regionuose.