Tarptautiniai mokymų kursai Čekijoje

Rugsėjo 30 – Spalio 07 dienomis Čekijoje, Velke Meziriči vyks tarptautiniai mokymų kursai “Safety first”! Projekto metu turėsite galimybę sužinoti daugiau apie pirmosios pagalbos suteikimą įvairių situacijų metu, išmoksite tinkamai tvarkytis su kritinėmis situacijomis kilus gaisrui, avarijai, muštynėms. Kadangi projektas yra pagrįstas mokymusi per praktiką, didžiąją dalį užsiėmimų praleisite miesto teritorijoje bei gamtoje. Projekto metu, susipažinsite su įvairių organizacijų atstovais iš Kroatijos, Švedijos, Ispanijos, Lenkijos, Italijos, Danijos ir turėsite puikią galimybę pažinti jų kultūrą, papročius bei tradicijas  per šalių nacionalinius vakarus.

Kviečiame registruotis jaunimą nuo 18m.

REGISTRACIJA UŽDAROMA LIEPOS 5D. (Su laimingaisiais susisieksime liepos 6d.)

Tarptautiniai jaunimo mainai Portugalijoje

Liepos 01 – 06 dienomis Portugalijoje – Porto mieste vyks tarptautinių jaunimo mainų“EUROPE IS Difference” antroji dalis! Projekto metu kartu su dalyviais iš Kroatijos, Norvegijos ir Portugalijos vieni kitus supažindinsite su savo gimtąja kultūra, jos verte ir paveldu. Kartu su dalyviais tobulinsite savo jau turimus įgūdžius, požiūrį ir žinomus metodus jauniems socialiniai remtiniems žmonėms, kurie turi mažiau galimybių įgyvendinti savo tikslus. Taip pat remsite ir skatinsite veiklumą, tarpusavio bendradarbiavimą, įvairias kultūras, toleranciją ir europines vertybes tarp jaunų žmonių.

REGISTRACIJA BAIGTA

Tarptautiniai jaunimo mainai Austrijoje

Balandžio 29 – Gegužės 06 dienomis Austrijoje – Vienoje vyks tarptautiniai jaunimo mainai šokio tema „Spinning Around“! Projekto metu kartu su dalyviais iš Austrijos, Makedonijos, Rumunijos ir Bulgarijos išmoksite naujų šokio žingsnelių, mokysite vieni kitus savo šalies tradicinių šokių bei dalinsitės kultūromis. Kaip jaunimo mainų dalyviai ne tik prisidėtumėte prie savo nacionalinės, bet ir prie mažumos grupių kultūrų kaip jų bendruomenės dalis. Taip pat projekto metu turėsite galimybę rasti daugybę panašumų tarp kultūrų, kurie priartins Jus – jaunimą iš įvairių šalių ir skirtingų socialinių grupių.

REGISTRACIJA BAIGTA


Tarptautiniai jaunimo mainai Kroatijoje

Balandžio 08 – 15 dienomis Kroatijoje – Sisak vyks tarptautiniai jaunimo mainai “EUROPE IS Difference”! Projekto metu kartu su dalyviais iš Kroatijos, Norvegijos ir Portugalijos vieni kitus supažindinsite su savo gimtąja kultūra, jos verte ir paveldu. Kartu su dalyviais tobulinsite savo jau turimus įgūdžius, požiūrį ir žinomus metodus jauniems socialiniai remtiniems žmonėms, kurie turi mažiau galimybių įgyvendinti savo tikslus. Taip pat remsite ir skatinsite veiklumą, tarpusavio bendradarbiavimą, įvairias kultūras, toleranciją ir europines vertybes tarp jaunų žmonių.

REGISTRACIJA BAIGTA


Tarptautinis seminaras  Didžiojoje Britanijoje

2017m. Vasario 09 – 16 dienomis Didžiojoje Britanijoje vyks tarptautinis seminaras „Youth Voice!”. Ten, kartu su dalyviais iš Prancūzijos, Danijos, Rumunijos, Gruzijos, Azerbaidžano, Armėnijos, Ukrainos, Moldovos ir Didžiosios Britanijos diskutuosite jaunimui rūpimomis temomis. Tai yra apie jaunimo aktyvumą Europoje bei kaimyninėse šalyse, taip pat jaunimo mainų svarbą bei įvairias strategijas, padėsiančias įtraukti jaunimą į aktyvią visuomeninę veiklą. Siunčiame pilnamečius Lietuvos atstovus, kurie priklauso jaunimo organizacijoms.

REGISTRACIJA BAIGTA