Projektas „Laiko blykstė“

Projektas „Laiko blykstė“

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija finansavo RJOS „Apvalus stalas“ projektą „Laiko blykstė“

Projekto tikslas – stiprinti jaunimo identitetą ir domėjimąsi savo krašto istorija, atskleisti ir ugdyti Rokiškio jaunimo kūrybinį potencialą, skatinant jaunimo aktyvumą ir pilietiškumą.

Projekto  idėja – sugretinti įvairių laikų fotografų darytas Rokiškio miesto kraštovaizdžio, architektūros fotografijas, pavaizduotus istorinius įvykius, vietoves, istorines asmenybes. Aktualiai ir naujai per fotografijas, parodas, kūrybines dirbtuves supažindinti jaunimą su miesto istorijos raida, taip skatinti jaunimą domėtis fotografijos meno sritimi, savo krašto istorija.

Projekto dalyviai tyrinės senąsias istorines fotografijas, tuometinių fotografų kūrybą, fotografijos istoriją, stengsis išsiaiškinti pavaizduotus istorinius įvykius, istorines asmenybes, vietoves, architektūrą. Išsirinkę sau patinkančius objektus/vietas, jų pokyčius fotografuos savo išmaniaisiais telefonais. Meninės fotografijos dirbtuvių metu dalyviai fotografuos, susipažins su technikomis, atlikimu, diskutuos, vertins save ir kitus, mokysis kritiškai mąstyti ir išsakyti savo nuomonę.

 

Share this post