2 % GPM parama

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

2% GPM parama – tai būdas parodyti, kas tau valstybėje yra tikrai svarbu! Tai būdas paremti reikšmingiausius projektus, iniciatyvas ir tuos, kurie augina dabartį – jaunimo organizacijas! Tai būdas būti Piliečiu iš didžiosios „P“!
Jaunimo organizacijos nuolatos dirba tam, kad suteiktų kuo daugiau galimybių jaunimui. Nuolat ieško įvairiausių būdų kaip aktyvų laisvalaikį padaryti prieinamu kiekvienam, todėl Jūsų parama mums yra itin reikalinga. Tad skatiname Jus skirti 2 % tiems, kurie kuria mūsų Lietuvą savo idėjomis ir darbais bei nieko neprašo atgal už tai! Prisidėk prie nevyriausybinių organizacijų sektoriaus stiprinimo ir skatink draugus bei artimuosius savo 2% skirti Rokiškio jaunimo organizacijų sąjungai “Apvalus stalas” ir taip prisidėk prie NVO sektoriaus stiprinimo!
Tegul 2% pasiekia tuos, kuriuos turi pasiekti!

Techninė informacija:
Paramos gavėjas: Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga „Apvalus stalas“, kodas 300077003.
Paramą galite skirti dviem būdais:
1. Internetinės bankininkystės pagalba prisijungiant prie Elektroninio Deklaravimo Sistemos (EDS) ir užpildant FR0512 formą internetu
2. Užpildant FR0512 formą raštu ir nunešant arba išsiunčiant paštu Valstybinei mokesčių inspekcijai pagal savo gyvenamąją vietą. Viename voke galima siųsti vieno asmens deklaraciją.

#asskyriau #apvalusstalas #AuginameDabartį #JLK