Tarptautiniai jaunimo mainai Ispanijoje

Pavargai nuo šalčio Lietuvoje ir pasiilgai karštų saulės spindulių? Turim tau puikią galimybę! Balandžio 28 – Gegužės 6 dienomis Ispanijoje – netoli Barselonos esančiame miestelyje Vilanova vyks tarptautiniai jaunimo mainai „Start the Change“ ! Projekte kartu su dalyviais iš įvairių šalių vieni kitus supažindinsite su savo gimtąja kultūra ir jos paveldu. Kartu su dalyviais tobulinsite [...]

Atkurtai Lietuvai 100!

Share on facebook Share on twitter Share on linkedin Share on email Gruodžio 5 dieną Žiedė, Beatričė ir Akvilė Lietuvos Respublikos Vyriausybėje dalyvavo ATKURTOS LIETUVOS ŠIMTMEČIO ceremonijoje. Merginos į klubą grįžo su padovanota šalies trispalve, kuri klube užims garbingą vietą.

Jaunimo erdvės atidarymas

Share on facebook Share on twitter Share on linkedin Share on email Sausio 18 dieną oficialiai atidaryta jaunimo erdvė Rokiškio L. Šepkos parke. Jaunimas sulaukė daug sveikinimų ir pagyrų dėl tokios iniciatyvos. Rokiškio rajono meras A. Vagonis paragino jaunimą „okupuoti“ visą parką, o vėliau ir savivaldybės administracijos pastatą. Po oficialiosios dalies vyko stalo futbolo turnyras, […]

Šimtmečio debatai Rokiškyje

Share on facebook Share on twitter Share on linkedin Share on email Sausio 30 dieną Jaunųjų Lyderių Klubo nariai, Lietuvos nepriklausomybės šimtmečio proga, suorganizavo „Šimtmečio debatus“. Juose, su Rokiškio miesto politikais, diskutavome aktualiomis temomis, aiškinomės politikų nuomonę ir požiūrį į mums rūpimus klausimus.

Respublikinis teisinių žinių konkursas „Temidė“

Share on facebook Share on twitter Share on linkedin Share on email Kovo 30 dieną, mūsų klubo narės Aurelija ir Kamilė vedė bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų mokinių respublikinį teisinių žinių konkursą „Temidė“. Merginoms tai buvo puiki patirtis išbandyti renginių vedimą ir sužinoti daugiau apie policininko profesiją.

Stovykla „100×100”

Share on facebook Share on twitter Share on linkedin Share on email Rokiškio jaunimo organizacijų sąjungos „Apvalus stalas“ organizuojamos vasaros stovyklos kiekvienais metais žada nepamirštamus nuotykius, neįkainojamas patirtis ir, žinoma, naujus iššūkius bei atradimus. Šiais metais jaunimas nė nemanė „užmigti ant laurų“ ir teikė paraišką stovyklai „100×100“, kurį finansavo Rokiškio rajono savivaldybė iš vaikų ir […]

Hackathon

Share on facebook Share on twitter Share on linkedin Share on email Rugsėjo 14 dieną klubo narės Aistė, Rugilė, Greta, Aurelija ir Gerda dalyvavo „Youth migration hackaton“. Kartu su kitais jaunimo organizacijų nariais mūsų atstovės ieškojo kūrybiškų jaunimo migracijos problemos sprendimo būdų.

Filmas „The road within“

Share on facebook Share on twitter Share on linkedin Share on email Spalio 13 dieną suorganizavome „The road within“ filmo peržiūrą, pilna Rokiškio kultūros centro didžioji salė turėjo progą pasižiūrėti psichologinį filmą apie sudėtingą paauglių gyvenimą. O entuziastiškiausi žiūrovai, po filmo buvo pakviesti į diskusiją su psichologu ir „Jaunimo linija“ prezidentu, senuoju JLK klubo nariu, […]

Diskusija RJOT stiprinimo klausimais.

Share on facebook Share on twitter Share on linkedin Share on email Renginys vyko kovo 15 dieną. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje lankėsi jaunųjų lyderių klubo narės Greta ir Rimgailė. Merginos diskutavo Regioninių jaunimo organizacijų tarybų stiprinimo klausimais. Susitikimas buvo organizuojamas kartu su Lietuvos jaunimo organizacijų taryba.

LiJot žiemos forumas

Share on facebook Share on twitter Share on linkedin Share on email Renginys vyko kovo 4 dieną. Jaunųjų lyderių klubo narės Greta ir Rimgailė dalyvavo LiJot žiemos forume, kur vyko diskusijos apie socialinį verslą, kaip organizacijos gali juo užsiimti, buvo dalintasi savo patirtimis ir diskutuota apie lyčių lygybę bei diskriminaciją.