[masterslider_pb alias=”mindful-entrepreneurship-LT-1-1″]

About

Projektas: MINDFUL ENTREPRENEURSHIP

Data: 2017 m. rugsėjo mėn. 21-28 d.

Vieta: LIETUVA

Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga “Apvalus stalas” 2017 m.rugsėjo mėn. 21 – 28 dienomis įgyvendino tarptautinių jaunimo mainų projektą “Mindful Entrepreneurship”, finansuotą ES programos Erasmus +. “Mindful Entrepreneurship“  – tai tarptautinis jaunimo mainų projektas, kuriame dalyvavo 30 jaunuolių iš Italijos, Estijos, Bulgarijos, Rumunijos, Ispanijos ir Lietuvos.

Projekto tema – sąmoningumas bei verslumas.

Projekto pagrindinis tikslas – skatinti ekonominį įsitraukimą jaunuolių tarpe, ugdant verslumo įgūdžius, sąmoningumą ir harmonigus santykius su aplinkiniais.

Galutinis projekto rezultatas – sukurtas 5 žingsnių gidą sąmoningo verslo link.

Foto galerija

Partneriai

Sende-logo-mala-transparent
13149852_1056295781097016_1027955146_n
logo_geyc (2)
13128507_1056428514417076_1919631446_o

Sende yra vieta, esanti Šiaurės Ispanijos nacionaliniame parke “Xures” (Galicija), 35 minutės nuo Portugalijos. Ideali vieta, kur galima rengti renginius mėgaujantis paukščių dainomis. Vieta puikiai tinkaakryviai sportinei veiklai. Erdvė atvira verslininkams, menininkams ir pedagogams taip pat kaip ir įmonėms ar organizacijoms.

The Starry Start of Talents Foundation 2003 m. Sofijoje, Bulgarijoje. Fondas jauniems žmonėms padeda plėtoti savo muzikos ir šokio talentus ir bando juos paskatinti plėtoti savo gebėjimus, suteikiant jiems galimybių užsiimti naudinga veikla. Organizacija organizuoja simpoziumus, seminarus, konferencijas, dalyvauja muzikos konkursuose ir festivaliuose šalyje ir užsienyje. Fondas skatina jaunus talentingus žmones ir organizuoti viešus renginius. Taip pat vykdoma labdaringa veikla, kuria siekiama padėti jauniems žmonėms, kuriems reikia finansinės ir kitokios paramos.

Organizacijos tiklsas: suteikti jauniems žmonėms galimybę sukurti teigiamus pokyčius savo bendruomenėje

Veikla:
– švietimo projektai (seminarai, konferencijos, mokymai, vasaros mokyklos), tarpkultūriniai projektai (jaunimo mainai, studijų vizitai, tinklo renginiai), mokslinių tyrimų projektai, iššūkiai, informuotumo didinimo kampanijos;

ARCI Strausas yra ne pelno siekianti asociacija, kuri dirba Mussomeli mieste, Italijoje nuo 1999. Asociacija su nacionalinė organizacija, vadinama ARCI ir ji yra viena iš šešių tūkstančių organizacijų Italijoje. Mūsų asociacija dirba su jaunais žmonėmis, neįgaliaisiais ir nepalankioje padėtyje esančiais socialinių problemų turinčiais žmonėmis. Per įvairius teatro, muzikos ir sporto renginius, asociacijai subūrė daug jaunų žmonių, pasitelkiant susitikimus, simuliacijas, noformalųjį ugdymą. Tarp pastarųjų veiklų nelieka nepastebėti tokie renginiai, kaip “Festa della musica”,“ Mafija Caravan ”, “ Writing and Hip hop meeting ”, tarptautiniai projektai ir dar daugiau.

Nevyriausybinių organizacijų jaunimo klubas “Active” yra mobili jaunimo organizacija.

Organizacija įtraukia jaunimą nuo 11 metų amžiaus ir teikia įvairias saviugdos veiklas.

Organizacijos vaidmuo yra skatinti neformalųjį švietimą, įtraukti jaunimą į skirtingą socialinę veiklą vietos ir tarptautiniame lygmenyje

Jei turi klausimų ar idėjų, susisiek su mumis! “Apvalus Stalas”Suvienykime Rokiškio jaunimo organizacijas!