Jaunimo diskusijų festivalis Rokiškis Youth Fest 2022

2022-ieji paskelbti Lietuvos ir Europos jaunimo metais! Lietuvos ir Europos metai jaunimui išties ypatingi, nes dėmesio jiems rūpimiems klausimams netrūks nei nacionaliniu, nei tarptautiniu mastu! Šiemet visuomenė bus skatinama atkreipti dėmesį į jaunimo politiką ir drauge spręsti jauniems žmonėms kylančias problemas.
Rokiškio jaunimas taip pat norėdamas šiuos atmęsti suorganizavo diskusijų festivalį! 
Ši šventė – jau trečius metus iš eilės organizuojamas jaunimo diskusijų festivalis ROKIŠKIS YOUTH FEST 2022! Festivalio metu vyko aktualios ir įdomios diskusijos apie šiuo metu sklindančią dezinformaciją, jaunų žmonių pilietiškumą ir tolerantiškumą bei karą Ukrainoje. Taip pat jaunimas turėjo galimybę susipažinti su šiuolaikiniu menu.
 
Taip pat norime nuoširdžiai padėkoti partneriams bei rėmėjams be kurių festivalis nebūtų įvykęs:
Rokiškio rajono savivaldybei, Rokiškio kultūros centrui, Rokiškio jaunimo organizacijų sąjungai “Apvalus stalas”, UAB Laisvas Vėjas, UAB Rokiškio Sirena, UAB Gimtasis Rokiškis, UAB Lašų duona, AB Rokiškio mašinų gamykla, UAB Rokiškio autobusų parkas, Rokiškio raj. savivaldybės visuomenės sveikatos biurui, Rokiškio rajono vietos veiklos grupei, Rokiškio raj. ūkininkų Kazliškio seniūnijai, UAB Rokiškio vandenys ir UAB Darola. A Č I Ū !