Tarptautiniai jaunimo mainai Vokietijoje
Sveikas! Norime pasiūlyti Tau su naujomis galimybėmis pradėti mokslo metus Erfurte, Vokietijoje. Ten ,rugsėjo 8 – 17 dienomis, vyks jaunimo mainai “WALL – E: WASTE AWARENESS LIFETIME LEARNING – EUROPE”.
Projekto tikslas – propoguoti “zero-waste” gyvenimo būdą ir mokytis tai panaudoti savo gyvenime.
Sudomino? Registruokis
A P I E  P R O J E K T Ą
“Vienas iš didžiausių iššūkių Europos politinei ir socialinei idėjai yra
pernelyg intensyvus GAMTINIŲ IŠTEKLIŲ išnaudojimas.
Tampa vis aiškiau, kad
Europos ekonominio vystymosi gyvenimo modelis – pagrįstas dideliu išteklių
naudojimu, atiekų generacija ir tarša- negali būti palaikomas ilgalaikėje perspektyvoje.
Kad pakeistume tai, norime pakviesti Tave prisijungti prie “WALL-E: WASTE AWARENESS LIFETIME LEARNING – EUROPE” projekto.”
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeYk1wViMFjsFeYxoXLvqG0qWiWJ7vpiyc8RJ29KuNNna7R4A/viewform?formkey=dFlzd3FRemF1RTBxdlZBeEluWG9UUGc6MQ

Tarptautiniai jaunimo mainai Ukrainoje

Sveikas! Nori paįvairinti savo vasarą ir pakeliauti? O jei kelionės metu ne tik pamatytum naują kraštą, bet ir naudingai praleistum laiką, sužinodamas kažką naujo, išmokdamas ar tiesiog pagilindamas jau turimas žinias?

Tai patirti gali liepos 23 – rugpjūčio 1 dienomis vyksiančiuose mainuose „Speak Peace Not Hate“ Ukrainoje! Mainų metu ne tik susipažinsi su dalyviais iš Armėnijos, Gruzijos, Prancūzijos, Ukrainos, Moldovos, Lenkijos, Turkijos ir Jungtinės Karalytės, bet ir išvysi nuostabius Ukrainos vaizdus, daugiau sužinosi apie žmogaus teises, toleranciją tiek elektroninėje erdvėje, tiek mus supančioje aplinkoje. Šių mainų programa taip pat padės pagerinti asmenines kompetencijas ir praplės anglų kalbos žinias.

Registracija (N-18) https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeYk1wViMFjsFeYxoXLvqG0qWiWJ7vpiyc8RJ29KuNNna7R4A/viewform?formkey=dFlzd3FRemF1RTBxdlZBeEluWG9UUGc6MQ

Tarptautiniai jaunimo mainai Ispanijoje

Pavargai nuo šalčio Lietuvoje ir pasiilgai karštų saulės spindulių? Turim tau puikią galimybę!

Balandžio 28 – Gegužės 6 dienomis Ispanijoje – netoli Barselonos esančiame miestelyje Vilanova vyks tarptautiniai jaunimo mainai „Start the Change“ ! Projekte kartu su dalyviais iš įvairių šalių vieni kitus supažindinsite su savo gimtąja kultūra ir jos paveldu. Kartu su dalyviais tobulinsite savo jau turimus įgūdžius, bei požiūrį į asmens, vietos bei socialinius pokyčius, toleranciją.  Projekto metu turėsite galimybę rasti daugybę panašumų tarp kultūrų, kurie suartins jaunus žmones tarp įvairių šalių ir skirtingų socialinių grupių.

Kviečiame registruotis jaunimą nuo 18m.

REGISTACIJA: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeYk1wViMFjsFeYxoXLvqG0qWiWJ7vpiyc8RJ29KuNNna7R4A/viewform?formkey=dFlzd3FRemF1RTBxdlZBeEluWG9UUGc6MQ

Tarptautiniai mokymų kursai Čekijoje

Rugsėjo 30 – Spalio 07 dienomis Čekijoje, Velke Meziriči vyks tarptautiniai mokymų kursai “Safety first”! Projekto metu turėsite galimybę sužinoti daugiau apie pirmosios pagalbos suteikimą įvairių situacijų metu, išmoksite tinkamai tvarkytis su kritinėmis situacijomis kilus gaisrui, avarijai, muštynėms. Kadangi projektas yra pagrįstas mokymusi per praktiką, didžiąją dalį užsiėmimų praleisite miesto teritorijoje bei gamtoje. Projekto metu, susipažinsite su įvairių organizacijų atstovais iš Kroatijos, Švedijos, Ispanijos, Lenkijos, Italijos, Danijos ir turėsite puikią galimybę pažinti jų kultūrą, papročius bei tradicijas  per šalių nacionalinius vakarus.

Kviečiame registruotis jaunimą nuo 18m.

REGISTRACIJA BAIGTA

Tarptautiniai jaunimo mainai Portugalijoje

Liepos 01 – 06 dienomis Portugalijoje – Porto mieste vyks tarptautinių jaunimo mainų”EUROPE IS Difference” antroji dalis! Projekto metu kartu su dalyviais iš Kroatijos, Norvegijos ir Portugalijos vieni kitus supažindinsite su savo gimtąja kultūra, jos verte ir paveldu. Kartu su dalyviais tobulinsite savo jau turimus įgūdžius, požiūrį ir žinomus metodus jauniems socialiniai remtiniems žmonėms, kurie turi mažiau galimybių įgyvendinti savo tikslus. Taip pat remsite ir skatinsite veiklumą, tarpusavio bendradarbiavimą, įvairias kultūras, toleranciją ir europines vertybes tarp jaunų žmonių.

REGISTRACIJA BAIGTA

Tarptautiniai jaunimo mainai Austrijoje

Balandžio 29 – Gegužės 06 dienomis Austrijoje – Vienoje vyks tarptautiniai jaunimo mainai šokio tema „Spinning Around“! Projekto metu kartu su dalyviais iš Austrijos, Makedonijos, Rumunijos ir Bulgarijos išmoksite naujų šokio žingsnelių, mokysite vieni kitus savo šalies tradicinių šokių bei dalinsitės kultūromis. Kaip jaunimo mainų dalyviai ne tik prisidėtumėte prie savo nacionalinės, bet ir prie mažumos grupių kultūrų kaip jų bendruomenės dalis. Taip pat projekto metu turėsite galimybę rasti daugybę panašumų tarp kultūrų, kurie priartins Jus – jaunimą iš įvairių šalių ir skirtingų socialinių grupių.

REGISTRACIJA BAIGTA

Tarptautiniai jaunimo mainai Kroatijoje

Balandžio 08 – 15 dienomis Kroatijoje – Sisak vyks tarptautiniai jaunimo mainai “EUROPE IS Difference”! Projekto metu kartu su dalyviais iš Kroatijos, Norvegijos ir Portugalijos vieni kitus supažindinsite su savo gimtąja kultūra, jos verte ir paveldu. Kartu su dalyviais tobulinsite savo jau turimus įgūdžius, požiūrį ir žinomus metodus jauniems socialiniai remtiniems žmonėms, kurie turi mažiau galimybių įgyvendinti savo tikslus. Taip pat remsite ir skatinsite veiklumą, tarpusavio bendradarbiavimą, įvairias kultūras, toleranciją ir europines vertybes tarp jaunų žmonių.

REGISTRACIJA BAIGTA

Tarptautinis seminaras  Didžiojoje Britanijoje

2017m. Vasario 09 – 16 dienomis Didžiojoje Britanijoje vyks tarptautinis seminaras „Youth Voice!”. Ten, kartu su dalyviais iš Prancūzijos, Danijos, Rumunijos, Gruzijos, Azerbaidžano, Armėnijos, Ukrainos, Moldovos ir Didžiosios Britanijos diskutuosite jaunimui rūpimomis temomis. Tai yra apie jaunimo aktyvumą Europoje bei kaimyninėse šalyse, taip pat jaunimo mainų svarbą bei įvairias strategijas, padėsiančias įtraukti jaunimą į aktyvią visuomeninę veiklą. Siunčiame pilnamečius Lietuvos atstovus, kurie priklauso jaunimo organizacijoms.

REGISTRACIJA BAIGTA