Mokymų kursai “EaP Youth policy academy”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Retas kuris suvokiame, kokią svarbą turi tikslingas jauno  žmogaus, dar iki 18 metų, atstovavimas jam aktualių sprendimų priėmimo procese, kuris vienaip ar kitaip paliečia kiekvieną iš mūsų. Ir nereikia taip toli iki LR seimo eiti. Visa tai vyksta ir mūsų mieste. Kokias galimybes turime įgyvendinti seniai kirbančią idėją šiandien? Kur kreiptis dėl sudėti bluosto neleidžiančios svajonės realizavimo ar pagaliau kaip pajudinti apleisto stadiono reikalus? Visa tai skambėjo kaip misija neįmanoma ir klubo narėms Ievai ir Džestinai.

Tačiau… Birželio 5-11 dienomis vykusiuose Politikos tyrimų ir analizes instituto organizuotuose, Erasmus + programos finansuotuose, mokymų kursuose „EaP ‪#‎YouthPolicyAcademy“ viskas tapo daug aiškiau ir paprasčiau. Savaitė intensyvaus ir malonaus darbo neprailgo. Neformalūs mokymosi ir pažinimo metodai padėjo ne tik sužinoti kas yra  jaunimo politika, su kuo ji valgoma, bet ir turiningai bei smagiai praleisti laiką. Suteikta praktinė informacija kaip strategiškai planuoti jaunimo iniciatyvos įgyvendinimą savivaldybės lygmenyje. Nuo ko pradėti, su kuo bendradarbiauti ir kur kreiptis su didesniais užmojais. Kas yra jaunimo darbuotojas ir kokia jo misija? Kaip įtraukti neaktyvų jaunimą, nepamirštant motyvuoto bei jau aktyviai veikiančio?

Šūsnis atsakytų klausimų, užmegztų ryšių su jaunimo politikos atstovais iš 7 Europos šalių, neįkainojamas laikas ir daugybė  “AHA!” momentų. Pagaliau aplankė suvokimas ko imtis ir į kurias duris belstis, norint įgyvendinti savo idėją.

Laukiam permainingų vėjų Rokiškio mieste?