Mokymai „Asmeninių planų kūrimas ir vykdymas“

Mokymai „Asmeninių planų kūrimas ir vykdymas“

Balandžio 27 – 29 d. dirbome grupėse ir individualiai tam, kad pagerintume socialines, asmenines kompetencijas. Mokymų metu tikrinome, testavome, griovėme vyraujančias įsitikinimų, prietarų ir žinojimų sistemas. Mokėmės kritiškai mąstyti ir sistemingai spręsti mokymų vadovo Audriaus Lauručio ir net mūsų pačių sugalvotas užduotis. Be viso to,  palietėme tokias temas kaip:

– Online įrankiai, padėsiantys struktūruoti darbus ir mokymąsi.

– Kas yra tikslas, rodikliai, kaip juos nusistatyti ir jų siekti.

– „Geriausios“, „blogiausios“ mano savybės.

– „Aš VS Aš“;

– Prioritetai. Vertybės. Baimės. Save išpildančios pranašystės. Įsitikinimai.

– Ribų nusistatymas.

 

Dalyvių trumpi pasidalinimai apie vykusius mokymus.  

Ieva: „Esu be galo laiminga, nes turėjau galimybę dalyvauti mokymuose, kurie totaliai pakeitė mano požiūrį į laiką. Supratau, kokia reikšminga ir svarbi yra kiekviena minutė, todėl nuo šios akimirkos žadu savo laiką leisti kur kas produktyviau bei tikslingiau“.

 

Živilė: „Keista pasidaro, kai susimąstau, kad tik tris dienas truko mokymai, o mintyse ir širdyje prisiminimai išliks labai ilgam. Džiaugiuosi ne tik dėl išsikeltų tikslų ir pirmųjų žingsnių plano, bet ir dėl nuostabios kompanijos, iš kurios taip pat mokiausi, su kuria džiaugiausi ir liūdėjau, kuri įkvėpė ir palaikė. Smagu, kai gali kažko naujo išmokti ne tik iš kompetetingo mokymų vadovo, bet ir iš savo bendraamžių “.

 

Ernestas: „Šie mokymai nustebino savo neįprastu turiniu. Jie buvo konkretūs, kupini savianalizės ir savo tikslų analizavimo. Supratau, kad einu teisingu keliu, siekiu tikslų. Nemaža dalis mokymų dalyvių atėjo neturėdami asmeninių tikslų, tačiau mokymų metu visi išsikėlė tikslus, kurių, tikiuosi, sieks.

Per šiuos mokymus atradau savo silpnąsias savybes, susikonkretinau tikslą, kuris iki tol atrodė ir taip labai konkretus. Per šias tris dienas gavome ir nejaukių užduočių, ne kartą buvome išspirti iš komforto zonos, bet jaukūs ir šilti vakarai buvo didžiausia atgaiva po sunkios dienos“.

 

Aurelija: „Šie mokymai man buvo labai naudingi ir įdomūs. Supratau, kad nesu pakankamai produktyvi, neišnaudoju savo laisvo laiko tikslų siekimui ir įgyvendinimui. Įžvelgiau savyje trūkumus ir privalumus, kurių nepastebėdavau. Esu patenkinta šiais mokymais, džiaugiuosi, jog įgijau vertingų žinių, kurios pakeitė mano požiūrį, išsinešiau daug gerų emocijų iš pačių dalyvių“.

Share this post