[masterslider_pb alias=“Renginiai“]

LiJOT 48-oji asamblėja

Renginys vyko spalio 19-20 dienomis.

palio 19-20 dienomis mūsų savanoriai Augustinas Simonaitis ir Ernestas Jasiūnas dalyvavo 48-oje LiJOT asamblėjoje.
Už atsakingą darbą norime tarti ačiū kadenciją baigusiam LiJOT Prezidentui Antanas Mikalauskas, o naujai išrinktam Prezidentui Lukas Kornelijus Vaičiakas linkime darbingų metų, kūrybiškų problemų sprendimų ir žadėtų pokyčių!

Taip pat asamblėjos metu svarstėme dokumentus:
🔹Kontrolės komisijos reglamentas;
🔹Valdybos reglamentas;
🔹Pozicija dėl amžiaus cenzo mažinimo iki 21 m. kandidatuojant į LR Seimą;
🔹Pozicija dėl darbo su jaunimu situacijos Lietuvoje;
🔹Pozicija dėl Jungtinių Tautų Jaunimo delegato programos įgyvendinimo Lietuvoje;
🔹Rezoliucija dėl Savivaldybių jaunimo organizacijų tarybų institucinio palaikymo ir stiprinimo finansavimo tvarkos;
🔹Rezoliucija dėl skaitmeninio mokinio pažymėjimo sukūrimo ir įtvirtinimo Lietuvoje.

"Sėlos Ramuvos" susitikimas

Renginys vyko spalio 15 dieną.

Obeliuose įsikūrusioje jaunimo organizacijoje „Sėlos Ramuva“ savanorės merginos diskutavo apie artėjančius renginius – „Akustinį Vakarą“ ir eglutės įžiebimo šventę Obeliuose. Diskusijų metu buvo išgryninta šventės idėja, kuri būtų patraukli jaunimui. Taip pat buvo nuspręsta kaip „Sėlos Ramuva“ gali prisidėti prie šventės įgyvendinimo.🤗

Nusikaltimas Nežinoti'4

Renginys vyko spalio 5 dieną.

Spalio 5-oji buvo tokia diena, kad smagiausia ją leisti su kavos puodeliu, pledu ir knyga (arba mobiliuoju telefonu) rankose. Tačiau ir tokią šaltą rudenišką popietę beveik pusšimtis rokiškėnų iš sandėliukų ir garažų traukė dviračius ir suko ratus po Rokiškį. Kodėl? Nes – Nusikaltimas nežinoti.

Trisdešimt objektų – per dvi valandas

Nusikaltimas nežinoti – jau ketvirtąjį kartą rengiamos orientacinės dviračių lenktynės po Rokiškį. Jų maršrute – užšifruoti 30 įvairiausių rajono kultūros, meno, verslo objektų. Jų ieškoti rokiškėnus – ir jaunimą, ir vyresniuosius, pakvietė Rokiškio jaunųjų lyderių klubas. Renginio globėjai –Rokiškio jaunimo organizacijų apvalusis stalas.

Dalyvių užsiregistravo daug – beveik penkiasdešimt. Po trumpos smagios pasisveikinimo ceremonijos, pasivaišinę „Rokiškio sūrio“ dovanotais varškės sūreliais, pasičiupę į kelią mineralinio vandens, varžybų dalyviai išmynė maršrute pažymėtų objektų ieškoti. Jiems duota nedaug laiko: dvi valandos.

Vis dar nepasimokė…

Norintiems juos rasti, reikia galvą pasukti. Tik nuspaudus chronometro mygtuką, komandų kapitonams išdalinti maršruto lapai. Jaunimas išskubėjo. Vyresniųjų komandos liko aikštėje, spręsti pateiktų užuominų. Ir jos elgėsi teisingai. Mat sėkmės paslaptis: ne pulti minti, kad tik greičiau iš Savivaldybės aikštės išlėkti, o gerai pagalvoti. Gal keletas objektų yra visai čia pat? Antai, iki to, kurį maršrute žymėjo gauruotas meškinas – 30 sekundžių pėsčio…

Savanorystė M. Mikutavičiaus koncerte

Renginys vyko rugpjūčio 10 dieną.

Rugpjūčio 10 dieną savanoriavome Marijono Mikutavičiaus koncerte, kuris vyko Ilzenbergo dvare. Šį kartą atvykome su gausesne savanorių komanda. Koncerto žiūrovus pasitikome su šypsenomis, tikimės visi laiką praleido taip pat smagiai kaip ir mes

Vasaros stovykla "Pakelk"

Renginys vyko rugpjūčio 2-8 dienomis.

Rugpjūčio 2-8 dienomis vyko RJOS „Apvalus stalas“ organizuojama vasaros stovykla „Pakelk“🔼. Neformalių ugdymo metodų pagalba nagrinėjome verslumo temą, „lipdėme“ komandą ir aktyviai leidome laiką gamtoje.🏞

Savanorystė M. Levickio koncerte

Renginys vyko liepos 20 dieną.

🎉Liepos 20 dieną savanoriavome M. Levickio koncerte, kuris vyko Ilzenbergo dvare. Po renginio išvykome su labai geromis emocijomis😁, na o dabar laukiame M. Mikutavičiaus koncerto, kuriame taip pat savanoriausime☺️. Iki pasimatymo!!!🖐

Vasaros stovykla "Stop it"

Renginys vyko birželio 26 – liepos 2 dienomis.

🎉Rokiškio Jaunimo Organizacijų Sąjungos „Apvalus stalas“, projekto TrashSitis vasaros stovykla „Stop it“ įvyko !!!

Įvairiais metodais, diskusijomis gilinome žinias apie ekologiją, tvarų gyvenimo būdą bei šiuometinę pasaulio būseną. 👇

😃Kiekvieną dieną stovykloje išmokome naujų dalykų. Patys pasigaminome purškalą nuo uodų, dantų pastą, kūno ir veido šveitiklį, veido toniką, kremą po skutimosi bei kūno dezodorantą. Pasiskirstę į tris grupeles sau rengėme pop – up vakarienę🍽.
Stovyklos metu taip pat padėjome gražinti Zero waste fest’19. Gaminome dekoracijas, iš Inovatorių slėnyje rastų, jau nebe naudojamų, daiktų. Iš palečių gaminome krėslus bei staliukus. 🌿Paparčiais apželdinome šiukšlių dėžes skirtas rūšiavimui♻️.
Dirbome ne tik prieš, bet ir pačio festivalio metu savanoriavome. Sutikome festivalio dalyvius informacijos centre, skenavome jų bilietus, dalinome jiems akreditacijas. Padėjome Inovatorių slėnio šefui gaminti maistą festivalio metu čia atvykusiems žmonėms🍲.
Zero waste fest’19 metu buvo galima nemokamai sudalyvauti naktiniame žygyje basomis🌅, keletas mūsų stovyklios dalyvių tuo susidomėjo ir sudalyvavo, tai buvo nuostabi patirtis, nes žygio maršruto dalis tesėsi ir upe🏞.
Kitą dieną padėjome festivalio organizatoriams susitvarkyti ir tesėme kitas stovyklos veiklas.

 

Visuotinis narių susirinkimas

Renginys vyko birželio 16 dieną.

Šiandien įvyko visuotinis narių susirinkimas, kurio metu:
▶️Prie RJOS „Apvalus stalas“ prisijungė naujas narė – organizacija „Veiklus pilietis“;
▶️Pristatyta prezidento ataskaita;
▶️Išrinkti nauji delegatai į savivaldybės jaunimo reikalų tarybą: Emilija Trumpaitė, Adomaviciute Marija ir Paulius Buidovas, kadenciją tęsia Birutė Bagdonienė, Ernestas Jasiūnas, Violeta Kazlauskienė;
▶️Išrinkta kontrolės komisija: Ąžuolas Rudnickas;
▶️Išrinkta nauja RJOS „Apvalus stalas“ valdyba, kurią sudaro: Aurelija Rakauskaitė, Rimgailė Bulovaitė, Skaistė Staigytė, Simona Sabaliauskaitė, Eimantas Tūska ir Rugilė Kniazytė;
▶️Patvirtinta RJOS „Apvalus stalas“ strategija 2020-2023 metams.

"Pasikalbėjimai prie arbatos puodelio" - Europos jaunimo savaitė Rokiškyje.

Renginys vyko balandžio 30 dieną.

Balandžio 30 dieną Rokiškyje šventėme Europos jaunimo savaitę.
Kartu su politikais diskutavome, ieškojome problemų, stipriųjų ir silpnųjų temos pusių, kūrėme sprendimo būdus jaunimo įdarbinimo vasaros metu problemai spręsti. 😊 Kiekvienas renginio dalyvis davė pažadą sau, su kuriuo visi indvidualiai prisidėsime prie problemos sprendimo.📃
Balandžio mėnuo užbaigtas prasmingai! 🤗

LiJOT 46-oji asamblėja

Renginys vyko balandžio 27-28 dienomis.

Balandžio 27 ir 28 dienomis dalyvavome LiJOT 46-oje asamblėjoje. Jos metu buvo atnaujinti LiJOT Asamblėjos bei Jaunimo reikalų tarybos rinkimo ir atskaitomybės reglamentai, priimta pozicija dėl būsto jauniems asmenims Lietuvoje bei rezoliucija dėl sovietinę santvarką propoguojančių gatvių pavadinimų keitimo.
Taip pat rinkome naują LiJOT valdybą, kontrolės komisiją ir Jaunimo reikalų tarybą! 😁 Sveikinimai naujai išrinktiesiems ir sėkmės darbuose! 🥳

Europos jaunimo savaitės atidarymo renginys.

Renginys vyko balandžio 25 dieną.

Balandžio 25 dieną Lietuvoje atidaryta jaunimo savaitė! 🥳
Atidarymo renginyje dalyvavo Rokiškio jaunimo organizacijų sąjungos „Apvalus stalas“ savanoriai Ernestas Jasiūnas ir Rokas Dovydenas.
Renginio metu buvo pristatyti jaunimo ir sprendimų priėmėjų dialogo sėkmės istorijos – Erasmus+ projektai, tokie kaip: ActiveCitizens.LT, Žinau, ką renku, Socialinis Sufleris, Sprendimas Lietuvai ir Jaunimas savivaldoje: Kas toliau?.
Taip pat turėjome galimybę klausytis vyriausiojo „Swedbank“ ekonomisto Nerijaus Mačiulio pranešimo „Lietuva – 15 metų Europos Sąjungoje“ ir Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovo Arnoldas Pranckevičius pranešimo „Lenk politiką, kol jaunas“.

Jaunimas savivaldoje: kas toliau? Vilniuje

Renginys vyko balandžio 14-15 dienomis.

Dalyvavome paskutiniame „Jaunimas Savivaldoje: Kas Toliau?“ forume. Forumo metu gilinome žinias apie:
🔹Eurodesk siūlomas galimybes
🔹#DiscoverEU
🔹Struktūrinį dialogą
🔹Laiko planavimą
🔹Jauno žmogaus įvaizdį savivaldoje

SJOT susitikimas

Renginys vyko balandžio 14 dieną.

SJOT susitikime diskutavome apie:
🔹artėjantį finansavimo konkursą
🔹 SJOT patirtį renkant savivaldybės jaunimo reikalų tarybas
🔹 SJOT identifikavimo aprašą

GAP YEAR: SAVANORYSTĖ, DARBAS AR KELIONĖS?

Vyko kovo 28 dieną.

Kovo 28 dieną Rokiškio Juozo Tumo – Vaižganto gimnazijos Senuosiuose Rūmuose vyko konferencija „Gap year: savanorystė, darbas ar kelionės?“. Renginio metu klausėme 4 pranešimus: Eurodesk Lietuva atstovė Goda Budreikaitė mus supažindino su savanorystės galimybėmis, Eglė Puodžiūnaitė dalinosi patirtimi įgauta savanoriaujant, Edvardas Glušauskas mums pasakojo apie savo patirtį keliaujant, o Evelina Jasiulionytė papasakojo kodėl verta dirbti gap year metu ir kokią naudą galime iš to gauti.
Patirtimis, kuriomis su mokiniais pasidalino pranešėjai mums buvo tikrai naudinga

LiJOT "Žiemos forumas

Vyko vasario 23-24 dienomis

Vasario 23-24 dienomis dalyvavome LiJOT organizuojamame „Žiemos forume“, kuriame mūsų savanoriai Ąžuolas Rudnickas ir Ernestas Jasiūnas turėjo galimybę pasisemti daugybę naujų patirčių. Pirmąją dieną darbas vyko turinio formavimo darbo grupėse, nagrinėjančiose Lietuvai rūpimus klausimus, tokius kaip: pilietiškumo ugdymas, jaunų šeimų būsto programa Lietuvoje ir kt.. Po to vyko „Galimybių mugė“ ir mobilizacijos bei pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM organizuota simuliacija. Jų metu dalyviai turėjo progą gyvai pabendrauti su LiJOT partnerėmis, svarbiomis jaunimo organizacijoms. Vėliau vyko simuliacija, kurios metu susipažinome su veiksmais, kuriuos galime atlikti tam tikrais karinės parengties etapais. Diena tuo nesibaigė – vakarienė vyko integruotos diskusijos forma.
Antrąją dieną vyko darbas kompetencijų kėlimo darbo grupėse. Jų metu dalyviai papildė savo žinias apie Europos solidarumo korpusą, Erasmus+ projektus, jaunimo atstovavimą regionuose ir teisinį bei finansinį organizacijos valdymą.

Diskusija su kandidatais į Rokiškio rajono savivaldybės mero postą

Vyko vasario 15 dieną

Vasario 15 d. organizavome diskusiją su kandidatais į merus😌. Į diskusiją atvyko 6 kandidatai: Andrius Burnickas, Antanas Vagonis, Dalia Lūžienė Malijonienė, Robertas Baltrūnas, Ramūnas Godeliauskas, Valius Kazlauskas.
Kandidatai išreiškė savo nuomonę jaunimui aktualiais klausimais, atsakė į auditorijos užduotus klausimus. Diskusiją moderavo LiJOT valdybos narė, VU TSPMI studentė Urtė Petrulytė.
Diskusijos įrašas🎬https://www.facebook.com/RokiskioSirena/videos/2297738830260750/

"Jaunimas savivaldoje: KAS TOLIAU?" Rokiškis

Renginys vyko vasario 2 dieną.

Vasario 2d. Rokiškyje vyko Jaunimo konferencija „Jaunimas savivaldoje :KAS TOLIAU?“. Renginyje dalyvavo ne tik aktyvus Rokiškio jaunimas ir RJOS „Apvalus stalas“ savanoriai, bet ir jaunuoliai iš Klaipėdos, Zarasų bei Jonavos Apskritųjų stalų. Renginio metu mūsų svečiai Arvydas Vitkus, Milda Lukoševičiūtė ir Aidas Gedminas papasakojo apie savanorystės Lietuvoje ir užsienyje galimybes, atstovavimo pagrindinius aspektus ir verslumą. Išsiaiškinome, kokie yra pagrindiniai žingsniai, norint sukurti savo verslą, nuo ko reikėtų pradėti, taip pat kur kreiptis, jei norime savanoriauti ir paįvairinti savo kasdienybę.

"Jaunimas savivaldoje: KAS TOLIAU?" Pakruojis

Renginys vyko sausio 26d.

Sausio 26d. RJOS „Apvalus stalas“ savanorės Greta ir Brigita dalyvavo jaunimo forume „Jaunimas savivaldoje:kas toliau?“ Pakruojyje. Renginį, kurio metu gilinomės į komunikacijos subtilybes, vedė patyręs lektorius Igoris Vasiliauskas. Dalyviai aiškinosi kūno kalbos ypatybes, daug sužinojo apie socialinių medijų tikslus, aiškinosi lyderio sąvoką, atliko praktines viešojo kalbėjimo užduotis.

"Jaunimas savivaldoje: KAS TOLIAU?" Kaunas

Renginys vyko sausio 19 dieną
Sausio 19 dieną dalyvavome Kauno jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritas stalas“ rengiamame jaunimo forume „Jaunimas Savivaldoje: KAS TOLIAU?“
➡️Renginyje su eurodesk.lt ir zinauviska.lt diskutavome apie programas, kurios siūlo savanorystės, darbo ar kelionių galimybes.🌍
Vėliau darbo grupėse nagrinėjome mums, jaunimui, aktualiausias problemas.
➡️Pirmojoje darbo grupėje diskusija vyko apie Jaunimo reikalų tarybos veiklą mūsų savivaldybėse.
➡️Antrosios darbo grupės nariai kartu nagrinėjo bendradarbiavimą su kitomis rajono organizacijomis. Pasidalinome savo turima patirtimi ir pasisėmėme naujų idėjų iš kitų forumo dalyvių, kurios mums padės tobulinti savo klubo veiklą.

"Jaunimas savivaldoje: KAS TOLIAU?" Šiauliai

Renginys vyko gruodžio 19 dieną.

RJOS „Apvalus Stalas“ atstovai dalyvavo mokymuose – „Jaunimas savivaldoje: KAS TOLIAU?“, kurie vyko Šiauliuose. Juose buvo kalbama apie: 👇
👉 Idealią jaunimo erdvę;
👉 Jaunimo politikos įgyvendinimą;
👉 Kokių veiklų reikia jaunimui;
👉 Jaunimo migraciją;
👉 Jaunimo nepakantumo korupcijai nuostatų formavimą;
👉 Vote 16, kaip tai paveiks savivaldą.

"Jaunimas savivaldoje: KAS TOLIAU?" Klaipėda

Renginys vyko sausio 12 dieną

Sausio 12 dieną Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga dalyvavo Kalaipėdos „Apskritojo stalo“ organizuotame forume „Jaunimas savivaldoje: KAS TOLIAU?“. Darbo grupėse buvo nagrinėjamos aktualios problemos jaunimui Klaipėdoje ir Lietuvoje. Pirmoji grupė – „Verslumas Klaipėdoje.“. Šioje grupėje vyko verslo kūrimo simuliacija, darbo grupės dalyviams dirbti padėjo VMI atstovas, „Sodros“ atstovė ir Valstybines darbo inspekcijos atstovas.
Antroji darbo grupė kūrė viešinimo strategiją organizacijoms. Džiaugiamės įgytomis žiniomis, sausio 13-tos minėjimu kitame Lietuvos kampelyje.

 

Susitikimas su Raimondu Martinėliu ir Kęstučiu Smirnovu

Susitikimas vyko gruodžio 18 dieną

Gruodžio 18 dieną keliavome į Lietuvos Respublikos Seimą, kur susitikome su seimo nariu Raimondu Martinėliu ir sporto ir jaunimo reikalų komisijos pirmininku Kęstučiu Smirnovu. Diskutavome mums aktualiais klausimais: balsavimo nuo 16 metų teisę, 0,25 balo už savanorystę stojant į aukštąsias mokyklas, esamą švietimo sistemą ir mūsų ateities viziją. Taip pat stebėjome Lietuvos Respublikos Seimo plenarinį posėdį.

Susitikimas su LiJOT biuru

Susitikimas vyko gruodžio 18 dieną

Kaip ir kiekvienais metais apsilankėme LiJOT biure. Tai tapo lyg kasmetine mūsų tradicija. Čia mus šiltai sutiko nuostabi LiJOT biuro komanda. Pasikalbėjome apie nuveiktus darbus, pasidalinome ateities planais ir tiesiog labai šiltai praleidome laiką kartu.

Susitikimas Jonavoje "Apskritalizacija"

Renginys vyko lapkričio 24-25 dienomis

Jo metu:

  • Aptarėme RJOT veiklas įgyvendintas per 2018 metus.
  • Susipažinome ir prisidėjome prie metodinės informacijos kūrimo LiJOT platformse.
  • Diskutavome su LiJOT ir JRD atstovais – „RJOT vakar, šiandien, rytoj“
  • Kūrėme 2019 metų sistemingą regioninės veiklos jaunimo politikos planą.

 

Konferencija "Savanorystė- kelias į saviraišką"

Renginys vyko lapkričio 23 dieną.

Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga “Apvalus stalas” lapkričio 23 dieną Rokiškio rajono savivaldybės 1a. salėje organizavo jaunimui skirtą konferenciją “Savanorystė – kelias į saviraišką” kartu su Panevėžio “Apskrituoju stalu”. Konferencijos dalyvius sveikino Rokiškio rajono meras Antanas Vagonis ir savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorius Gediminas Kriovė. Konferencijoje dalyvavusi Eurodesk Lietuva programos redaktorė Goda Budreikaitė pristatė jaunuoliams savanorystės galimybes Lietuvoje, o Panevėžio Jaunuolių dienos centro direktorė Lina Trebienė, direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui Aistė Pagirienė ir jų savanoriai iš Ispanijos, Prancūzijos bei Austrijos – apie savanorystės galimybės užsienyje, kitose EU valstybėse. Jaunuoliams buvo pristatyta Europos solidarumo korpuso programa. Vėliau darbas buvo tęsiamas darbo grupėse:

  • Noriu tapti savanoriu. Nuo ko pradėti? (Moderavo Julija Trumpickaitė, LiJOT ir Birutė Bagdonienė, Rokiškio “Apvalus stalas”);
  • Savanorio funkcijos RJOT/e. (Moderavo Panevėžio “Apskritasis stalas”);
  • Priimančios savanorius organizacijos kokybės standartas: pasiruošimas, kokybė, atsakomybės. (Moderavo Goda Budreikaitė, Eurodesk Lietuva);
  • Kaip galime pagerinti visų jaunų žmonių įsitraukimą į tarptautinę savanorystę? (Moderavo Aistė Pagirienė, Jaunuolių dienos centras).

Jaunuoliai patys pristatė darbo grupių rezultatus ir diskutavo apie dar tik būsimą arba jau esamą savanorystę bei jos naudą.

45 -oji LiJOT asamblėja

Renginys vyko spalio 20-21 dienomis

Klubo nariai Brigita ir Ernestas dalyvavo 45 -oje LiJOT asamblėjoje! Keletas naujų dalykų:

◊Patvirtinta LiJOT veiklos ataskaita.
◊Priimta nauja LiJOT strategija 2019-2023 m.
◊Patvirtinti siūlymai Lietuvos Respublikos Savivaldybių tarybų, Prezidento ir Europos Parlamento rinkimams.
◊Patvirtinta LiJOT pozicija dėl Darnaus vystymosi darbotvarkės iki 2030 metų.
◊Vyko LiJOT apdovanojimai.

14-tas Jaunųjų lydeių klubo gimtadienis

Jau 14 metų Jaunųjų lyderių klubas aktyviai veikia Rokiškyje ir jo rajone. Per tuos metus užaugo daugybę įdomių žmonių. Artėjant klubo gimtadieniui, klubas panorėjo pasidalinti šių žmonių patirtimis ir išspręsti amžiną klausimą – „Kokią naudą duoda įsitraukimas į visuomeninį gyvenimą? Dalyvauti ar nedalyvauti – štai kur klausimas!“.

Šia proga vyko trys susitikimai su senaisiais klubo nariais, diskusijos įvairiausiomis temomis.

Rugsėjo 28d. 18val. Rokiškio kultūros centro mažoji salė, susitikome su Mantu Zakarka. Susitikimo tema – „Kodėl jaunam žmogui svarbu įsitraukti?“. Mantas mums pasakojo apie savo gyvenimišką patirtį ir kokią įtaką jam turėjo klausimas „dalyvauti ar nedalyvauti“. Jo teigimu, kiekvienas nuo pat mažens turime galimybę rinktis, ir nuo mūsų pasirinkimo priklauso į kurią pusę mūsų gyvenimas pakryps, todėl jis siūlo kuo dažniau rinktis „dalyvauti“, nes tai gali atnešti labai daug naujovių ir pamokų į mūsų gyvenimus.

Spalio 13d. Vyko susitikimas su psichologu Aidu Vagoniu, bei filmo „The road within“ peržiūra. Filme buvo rodomas psichologinių sutrikimų turinčių žmonių gyvenimas, jų rūpesčiai, bei problemos. Pasibaigus filmui vyko aptarimas su Aidu: diskutavome, kodėl sutrikimų turintys žmonės atkreipia mūsų dėmesį, kodėl vieni žmonės į juos reaguoja labai ramiai, lyg psichologinių sutrikimų jis, net neturėtų, o kiti – atvirkščiai, stengiasi nuo jų atsiriboti, būti kuo toliau nuo psichologinių problemų turinčių žmonių.

Spalio 26d. Rokiškio Krašto Muziejaus „Kumetyne“ Diskusija su Monika Gintaute – Servaite – pirmąja klubo prezidente – tema „Kiek šou yra šou versle?“. Išgirdome daug detalių apie šou verslą ir Monikos patirtį jame, bei praleidome šaunų laiką po renginio diskotekoje.

"Jaunimas savivaldoje: KAS TOLIAU?" Marijampolė

Renginys vyko rugsėjo 29 dieną.

Marijampolėje lyderiukai dalyvavo RJOT atstovų mokymuose ‘Jaunimas savivaldoje: kas toliau?’.
Dirbdami grupėse kartu su seimo nariais jie nagrinėjo temą ‘Ko reikia šiandienos jaunimui?’

Diskusija su Giedriumi Dranevičiumi

Renginys vyko gegužės 4 dieną.

Straipsnių antraštėse neretai matome žodžius „sėkminga istorija“, tačiau nepagalvojame, ką šis žodžių junginys reiškia iš tikrųjų. Kyla klausimas, kas yra sėkminga asmenybė?

Gegužės 4 d. Rokiškio kultūros centro mažojoje salėje aiškinomės, kokios svarbiausios žmogaus savybės nulemia sėkmę ar pralaimėjimą, kokia yra ryžto ir valios svarba siekiant asmeninių tikslų ir kaip jaunam žmogui pradėti kurti savo „sėkmės istoriją“ jau dabar.  Renginyje išgirdome atvirą asmeninę Giedriaus Dranevičiaus  patirtį, o svarbiausia, jog gavome atsakymus į visus mus dominančius klausimus.

44 - oji LIJOT Asamblėja

Renginys vyko Balandžio 21 – 22 dienomis.

Jaunųjų Lyderių Klubo narės Rimgailė ir Ieva dalyvavo 44 – oje LIJOT Asamblėjoje. Džiaugiamės patvirtintu dokumentu dėl privalomojo pirmosios pagalbos ugdymo ir VOTE16 dokumentu dėl balsavimo savivaldose nuo 16 metų. Sveikiname naujai išrinktus valdybos ir kontrolės komisijos narius!

Diskusija RJOT stiprinimo klausimais.

Renginys vyko kovo 15 dieną.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje lankėsi jaunųjų lyderių klubo narės Greta ir Rimgailė. Merginos diskutavo Regioninių jaunimo organizacijų tarybų stiprinimo klausimais. Susitikimas buvo organizuojamas kartu su Lietuvos jaunimo organizacijų taryba.

LiJot žiemos forumas

Renginys vyko kovo 4 dieną.

Jaunųjų lyderių klubo narės Greta ir Rimgailė dalyvavo LiJot žiemos forume, kur vyko diskusijos apie socialinį verslą, kaip organizacijos gali juo užsiimti, buvo dalintasi savo patirtimis ir diskutuota apie lyčių lygybę bei diskriminaciją.

SD konsultacija "Jaunimas Europoje: kas toliau?"

Renginys vyko gruodžio 6 dieną.

Rengėme SD konsultaciją „Jaunimas Europoje: kas toliau?“ „Įsitrauk“ – tai procesas, kurio metu vyksta jaunimo ir sprendimų priėmėjų diskusijos įvairiomis temomis. Juo siekiama, kad rengiant ES jaunimo politiką būtų atsižvelgiama į jaunimo nuomonę. Šiuo metu „Įsitrauk“ ieško atsakymų į temą „Jaunimas Europoje: kas toliau?“. Per pusantrų metų bus siekiama padėti pagrindus naujai ES jaunimo strategijai, ieškoti išmanių darbo su jaunimu formų, pasitelkiant informacines technologijas bei inovacijas, ir atsakymų, ko jauni žmonės tikisi iš ES, siekiant klestinčio, tvaraus bei sėkmingo gyvenimo. Ir, žinoma, rasti naujų būdų kaip pasiekti, įtraukti ir išgirsti jaunų žmonių nuomonę!
Ši konsultacija yra skirta išgirsti jaunus žmones ir suprasti, o kas vyksta toliau? Šis etapas – vienas svarbiausių viso proceso metu, kadangi surinkti atsakymai bus naudojami tolimesnių rekomendacijų kūrimui.

Atkurtai Lietuvai 100!

Renginys vyko gruodžio 5 dieną.

Atkurtai Lietuvai 100!

Projekto "Our Power" įsivertinimo seminaras

Renginys vyko gruodžio 4-5 dieną.

Jaunimo mainų “Our Power” organizatorės Brigita ir Aistė dalyvavo Lietuvos ir Ukrainos jaunimo mainų tarybos įsivertinimo seminare. Ten merginos dalinosi patirtimis, analizavo bei įsivertino įvykdytą projektą.

Konferencija - diskusija „VERSLAS REGIONE PO 2020 METŲ“

Renginys vyko lapkričio 17 dieną.

Rokiškio kultūros centro mažojoje salėje vyko konferencija-diskusija „VERSLAS REGIONE PO 2020 METŲ“.
Renginio metu buvo kalbama su šalies verslo, politikos ir visuomenės lyderiais apie naujus verslus ir verslo naujoves, apie daromas klaidas ir kaip jų išvengti.
Pranešėjai – Lietuvos pramoninkų konfederacijos Prezidentas Robertas Dargis,
NVO Avilio programos vadovė, „Socifaction“ Socialinio verslo skatinimo programos bendraįkūrėja Monika Juknienė ,
Vilniaus rokiškėnų klubo „Pragiedruliai“ pirmininkas, Rokiškio krašto garbės pilietis Algis Narutis.
Konferencijoje-diskusijoje ieškojome  atsakymo į mums rūpimus klausimus apie verslą.

Kinų festivalis "Nepatogus kinas"

Filmų peržiūra vyko lakričio 2-5 dienomis.

„Nepatogus kinas“ – tarptautinis žmogaus teisių dokumentinių filmų festivalis. Rokiškio kultūros centro mažojoje salėje išvydome jaudinančius ir sukrečiančius filmus. Džiaugiamės, kad galėjome prie to prisidėti savanoryste!

13 – oji byla išsiaiškinta: „JIE“ yra Jaunųjų Lyderių klubas, atšventęs 13 – ąjį gimtadienį

„Aš esu čia, nes mieste vyksta keisti dalykai. Bet aš noriu tave nuraminti – šiandien aš atskleisiu visą tiesą apie tai “, – sakė vienas žymiausių istorinių detektyvų herojų Sherlock Holmesas, kurį įkūnijo Benas Baranovskis. Garsus detektyvas buvo susirūpinęs dėl jų, o aplink miestą jie paliko savo pėdsakus, todėl spalio dvidešimt septintą dieną jis turėjo eiti į tikrą dėlionę, stengdamasis išsiaiškinti šį neįtikėtinai painią 13-ąją atvejį.

Orientacinės žaidynės „Nusikaltimas nežinoti 3“: dviračiai šturmavo Rokiškio miestą

Renginys vyko rugsėjo 8 dieną.

Organizatoriai : Jaunųjų Lyderių Klubas

Rokiškio miestas tapo orientacinių žaidynių „Nusikaltimas nežinoti 3“ vieta. Net septyniolika komandų marširavo po visą miestą, ieškodamos reikalingo objekto. Jos pasitikrino savo žinias, orientacinius gebėjimus, dirbo komandoje bei suko smegenis, mėgindamos išsiaiškinti duotas užuomenas, kurios buvo ypač suktos ir ne iškart perprantamos.

Europos jaunimo savaitė Rokiškyje

Renginys vyko gegužės 3 dieną.

Organizatoriai : Jaunųjų Lyderių Klubas

Kiekviena savaitė yra Europos jaunimo savaitė, tačiau ši – ypatinga! Rokiškis ją paminėjo kaip reikiant! Europos jaunimo savaitės (EJS) metu siekiama įtraukti į renginių organizavimą ir dalyvavimą organizacijas, veikiančias 50-yje Lietuvos savivaldybių. Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga (RJOS) ,,Apvalus stalas‘‘ ir, žinoma, Jaunųjų Lyderių klubas aktyviai įsitraukė į EJS bumą! Gegužės pirmąją savaitę Rokiškyje įvyko du renginiai, skirti Europos jaunimo savaitei paminėti. Gegužės 3 dieną jauni žmonės pristatė idėjas jaunimo užimtumui ir įtraukimui / įsitraukimui skatinti. Buvo išgirstos keturios idėjos, bet viena, vieningu komisijos nutarimu, įkvėpė labiausiai ir laimėjo pirmąją vietą!

Konferencija ,,Jaunimo politikos stiprinimas Panevežio rajone"

Konferencija vyko kovo 23 dieną.

Kovo 23 d. Rokiškio savivaldybėje pirmą kartą vyko konferencija „Jaunimo politikos stiprinimas Panevėžio regione“, kurioje dalyvavo savivaldybių bei jaunimo atstovai iš Panevėžio, Biržų, Pasvalio, Kupiškio rajonų. Konferencijoje taip pat dalyvavo LiJOT prezidentas Mantas Zakarka, JRD atstovė Valda Karnickaitė, JRD direktorius Vydūnas Trapinskis, jaunimo skyriaus vyriausioji specialistė Gintarė Lisauskaitė ir JGI koordinatorius Valdas Maksvytis. Renginį atidarė ir sveikinimo žodį tarė Rokiškio rajono meras Antanas Vagonis, o tuojau po to konferencijos dalyviams socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovas pristatė jaunimo politikos aktualijas, jaunimo politijos departamento direktorius Vydūnas Trapinskis papasakojo apie jauno žmogaus vaidmenį jaunimo politikoje, o LiJOT prezidentas Mantas Zakarka supažindino su jaunimo politikos situacija Lietuvos jaunimo organizacijų akimis.

Penktadienio filmas ,,Sniego traukinys"

Filmo peržiūra vyko vasario 3 dieną.

Organizatoriai: Jaunųjų Lyderių Klubas

Jaunųjų lyderių klubas įgyvendina projektą“ Kosmosas“, finansuotą G. Steponavičiaus paramos fondo. Įgyvendindami projekto veiklas, siekiame pritraukti kuo daugiau jaunų žmonių, todėl naudojame  jaunimui patrauklius  būdus.Vasario 3 dieną, į Rokiškio kultūros centrą sugužėjo daug jaunų žmonių. Čia vyko kino filmo „Sniego traukinys“ peržiūra.

“Pasuk smegenis”

Protmūšis vyko balandžio 28 dieną.

Organizatoriai: Jaunųjų Lyderių Klubas

“Realizuok save Rokiškyje” mugė

Mugė vyko lapkričio 11 dieną.

Organizatoriai: Jaunųjų Lyderių Klubas

Ar žinai kas vyksta tavo mieste? Ką jame gali veikti? Viskas tau atrodo jau seniai nusibodę? Į šiuos klausimus padėjo atsakyti  lapkričio 11 dieną vykusi įmonių, organizacijų bei įstaigų mugę ,,Realizuok save Rokiškyje‘‘ ir čia,  visi  turėsi progą sužinoti visas teikiamas galimybes, atrasti naujus pomėgius ir gauti atsakymus į rūpimus klausimus. Mugėje savo veikla pasidalino: Rokiškio 9-tąja šaulių kuopa, Rokiškio stalo žaidimų klubas, mokymosi ir kūrybos studija „Pelėda“, Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešoji biblioteka, Rokiškio rajono policijos komisariatas, Tarptautinė kompanija FM GROUP Rokiškio klubas, Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centras, Rokiškio jaunimo centras, Rokiškio verslo klubas, Rokiškio ekologų klubas „Medeina“.

Taikos glėbys

Renginys vyko birželio 1 dieną.

Taikos glėbys – tai pasaulinė iniciatyva, kuria siekiama suvienyti viso pasaulio žmones Taikos misijai, atkreipti pasaulio visuomenės ir vadovų dėmesį į žmonijos egzistencijai iškilusią Pasaulinio karo grėsmę, bet ir asmeniniu bendravimo pavyzdžiu, asmenine iniciatyva įrodyti, kad pasaulio tautų, skirtingų rasių, įvairiausių kultūrų, papročių, religijų ir įsitikinimų žmonės nori, gali ir privalo sugyventi taikiai. Šią akciją palaiko visame pasaulyje agresijai bei karui nepritariantys ir taikioje visuomenėje gyventi norintys žmonės birželio 1 dieną sustos akimirkai, vienas kitą apkabins ir savo gimtąja kalba garsiai ištars žodį TAIKA

Daugiau nei Bėgimas

Renginys vyko spalio 22 dieną.

Bėgome už kiekvieną jauną iš emigracijos grįžtantį žmogų.
Į Lietuvą per 2015 metus grįžo 23643 asmenys. Kad būtų lengviau įsivaizduoti, tai daugiau nei pusantro Rokiškio. Taigi, už kiekvieną jauną ir žilą galvą, už kiekvieną žemą ir aukštą kūną, mes bėgome metrus ir kilometrus. Parodėme, jog mums čia gyventi gera ir mes laukiame visų.

Vasario 16 d. gyvo garso koncertas Rokiškyje

Renginys vyko vasario 16 dieną.

Vasario 16 d. tai svarbi šventė, mums kaip Lietuvos piliečiams, juk tai Lietuvos valstybės atkūrimo diena, todėl kvietėme jog šią svarbią dieną susiburtume visi kartu ir ją paminėtume!
Šia proga į Rokiškį atvyko dvi žymios grupės iš Vilniaus, tai:
„MOVO“: https://www.youtube.com/watch?v=uW8RsXJ9cR0
Ir 2015 m. muzikinių apdovanojimų M.A.M.A laureatė „Z On A“: https://www.youtube.com/watch?v=LHNexVLgYBc

Nusikaltimas nežinoti 2

Varžybos vyko rugsėjo 16 dieną

Rugpjūčio 16 d. lyderiukai organizavo orientacines žaidynes „Nusikaltimas nežinoti 2“, skirtas Europos judėjimo savaitei paminėti. Šiais metais žaidynėse dalyvavo net 15 komandų. Dalyviai turėjo kuo greičiau įminti jiems skirtas užuominas ir atrasti įvairias Rokiškio vietas. Taigi teko ne tik minti dviračių pedalus, bet ir pasukti smegenis. Pirmą vietą užėmė komanda „Su opeliu į RIO“, antrą – „Nimesilis“, o trečią – „Kad varžovai nematytų“. Nugalėtojai apdovanoti Rokiškio Visuomenės Sveikatos Biuro prizais. Vakare po žaidynių per savivaldybės ekraną žiūrėjome lietuvišką filmą „Pakeliui“ po atviru dangumi. Sveikiname nugalėtojus, dėkojame dalyviams ir dalinamės renginio akimirkomis.

JLK 11-as gimtadienis

Renginys vyko spalio 9 dieną, Rokiškio Kultūros centre.

Organizatoriai: Jaunųjų Lyderių Klubas.

Jaunųjų lyderių klubas šventė savo 11-tąjį gimtadienį! Ta proga visi rokiškėnai buvo kviečiami į,,Jaunųjų lyderių klubo 11-tojo sezono atidarymą“, kur televizijos laidų formose pristatė savo veiklas, projektus ir iniciatyvas, nuveiktus per 11-tuosius klubo gyvavimo metus. Dėkojame Rokiškio rajono merui Antanui Vagoniui, seimo nariui Vytautui Sauliui, rėmėjams, tėveliams bei visiems, buvusiems kartu šiais metais!

„Tėvo gitara 2015“

Renginys vyko birželio 6 dieną, Rokiškyje.

Organizatoriai: Jaunųjų Lyderių Klubas.

Rokiškio kultūros centre dešimtąjį kartą vyko tradicinis festivalis „Tėvo gitara“. Tai renginys, kurio svarbiausia idėja – gyva muzika. Ją jaunimas sieja su tėvų laikų dainomis ir kasmet birželį skiria Tėvo dienai.

„Tėvo Gitara 2014“

Renginys įvyko gegužės 31 d. Rokiškyje.

Organizatoriai: Jaunųjų lyderių klubas.

Renginio tikslas – paskatinti klausytoją pažinti tikrąją, gyvą roko muziką. Festivalio šūkis: „Tėvo gitara – įkvepiantis roko festivalis“. Ji apjungė meilės ir taikos idėją. „Tėvo gitara“ supynė skirtingus gyvos roko muzikos stilius, kurie sujungia žmones.

„Tėvas Gitara’14“ buvo gyvos muzikos invazija, gegužės 31 d., Užkariavusi ne tik Rokišky, bet ir visą Lietuvą. Žmonės turėjo puikią galimybę klausytis šešių grupių iš Lietuvos ir Latvijos, atlikusių savo sukurtą roko muziką. Festivalyje, be puikios kokybės muzikos, scenoje taip pat buvo kūrybinė apyrankių laboratorija ir gyva muzika.

„Tolimoji Kinija“

Renginys vyko balandžio 25 dieną, Rokiškio kultūros centre.

Organizatoriai: Jaunųjų Lyderių Klubas.

Renginys „Tolimoji Kinija”. Mes- Jaunųjų Lyderių Klubas, turėjome nuostabius svečius iš VDU kinų kalbos ir kultūros klubo „Wu Wei“. Jų dėka, visi dalyviai galėjo išmokti naujų dalykų, ir susipažinti su kinų kultūra iš pirmų lūpų-kinų, arba žmonių kuriems tai yra įdomu ir jie to mokosi. „Tolimosios Kinijos“ metu vyko tokie užsiėmimai: lietuvių ir kinų skirtumai, mitai ir stereotipai apie Kiniją, Kinų kalbos pamokėlė, Valstybė valstybėje: Honkongas, Spalvingoji Kinijos popkultūra, Kinijos mažumos: daug kultūrų- viena šalis, Tachi quan- lašas iš Kinų kovos menų šaltino, Arbata: menas, kultūros dalis, kasdienybė, Kaligrafijos užsiėmimai.

„Įjunk Smegenis“

Renginys vyko lapkričio 8 dieną, Rokiškyje.

Organizatoriai: Jaunųjų Lyderių Klubas.

Lapkričio 8 dieną Jaunųjų lyderių klubas surengė viktoriną „Įjunk smegenis“. Šia viktorina buvo paminėta Tarptautinė jaunimo diena. Šešios jaunų žmonių komandos, užduočių ir klausimų kovoje, kovėsi labai įnirtingai. Jos atsakinėjo klausimus apie jaunimą, filmus, istorinius faktus, atliko etiudus pagal jiems duotus žodžius.

JLK 9-as gimtadienis

Renginys vyko spalio 11 dieną.

Organizatoriai: Jaunųjų Lyderių Klubas.

Spalio 11 dieną Jaunųjų lyderių klubas atšventė 9-ąjį gimtadienį. Ta proga surengėme šventę, kurioje pristatėme klubo veiklas, įvykdytas per pastaruosius metus.

Tarptautinė šokio diena

Renginys įvyko balandžio 29 d.

Organizatoriai: Jaunųjų lyderių klubas.

Balandžio 29 d. Jaunųjų lyderių klubas paminėjo Tarptautinę šokio dieną, kurios metu buvo surengtos įvairios šokių pamokos jauniems Rokiškio žmonėms.

Valentino Diena

Renginys įvyko vasario 14 d.

Organizatoriai: Jaunųjų lyderių klubas.

 

JLK 7-as Gimtadienis

Renginys įvyko lapkričio 9 d. Rokiškyje.

Organizatoriai: Jaunųjų lyderių klubas.

 

„Tėvo Gitara 2012“

Renginys vyko birželio 1 d. Rokiškyje.

 

Organizatoriai: Jaunųjų lyderių klubas

„Japonija iš arti“

Renginys įvyko balandžio 14 dieną Rokiškyje.

Organizatoriai: Jaunųjų lyderių klubas.

Renginio metu dalyviai turėjo galimybę pasimokyti apie japonų kalbos pagrindus, kanji (japonų rašymą) ir origami meną. Buvo pristatytas tradicinis maistas, buvo mokoma japonų šokių souran bushi ir parodyti tradiciniai japonų filmai. Šiame renginyje dalyvavo japonų moteris.

„Tėvo gitara'11“

Renginys įvyko birželio 4 d. Rokiškyje.

Organizatoriai: Jaunųjų lyderių klubas.

6-ojo Tėvo gitarų festivalis. Festivalis buvo skirtas Tėvo dienos šventimui ir gyvos muzikos tradicijų puoselėjimui.

Jaunimo paramos akcija "Ir mes galime padėti"

Rokiškio kultūros centre gruodžio 18 d. vyko paramos akcija „Ir mes galime padėti“ Į ją prieš didžiąsias metų šventes kviečiami visi geros valios žmonės, o renginio metu surinkti pinigai buvo skirti mažajam ligoniukui Eligijui Kašponui.

,,Tėvo gitara'8"

Rokiškio kultūros centre vyko gyvasis roko muzikos festivalis „Tėvo gitara“. Festivalio programa apėmė įvairių stilių muziką: nuo folkloro iki sunkiojo metalo. Dalyvavo ir jaunosios kartos atlikėjai, turėjome 11 metų vaikų grupę – „Pasvalio“ grupę „Penktokai“ ir tikrąsias veteranus – grupę „Laiptai“, taip pat iš Pasvalio. Vilniaus grupė „The Skys“ atvyko į Rokiškį prieš kelionę į festivalį Pietų Amerikoje. Auditoriją nuoširdžiai pasveikino sparčiai auganti grupė „Pievos“ ir „Paradox“.

Dalyviai: iš Vilniaus, Pasvalio, Rokiškio

Organizatoriai: Jaunųjų lyderių klubas

JLK 4-asis gimtadienis

Jaunųjų lyderių klubas (JLK) minėjo savo 4-ąsias metines. Šia proga visi susirinkę žiūrovai buvo supažindinti su projekto „3- kadras“ rezultatais, kurie buvo atlikti ir pakviesti prisijungti prie naujo „Molberto dienos“ projekto. Garsusis Rokiškio dailininkas Sigitas Daščioras padėjo žiūrovams patekti į fantazijos pasaulį. Dažyti darbai, kuries buvo pagaminti su profesionaliais dažais, buvo eksponuojami Rokiškio kultūros centre.

Jaunimo apdovanojimai

Jau antrus metus vykstantys Jaunimo apdovanojimai didžiulį žiūrovų dėmesį pritraukė ir šiemet. Susirinkusius žiūrovus neįprasta scenografija nukėlė į „traukinių stotį“, kurioje buvo laukiama „atvykstančio“ ir, su kiekvienos nominacijos paskelbimu vis pilnėjančio „jaunimo apdovanojimo traukinio 777“. Renginio metu žiūrovai galėjo grožėtis už širmos vykstančiu šešėlių teatru, atkūrusiu tikros traukinių stoties šurmulį. Už savo išrinktuosius šiais metais balsavo net 9783 internautai. Lapkričio 7 dieną buvo apdovanoti 7 jaunuoliai ir aktyviai prie jaunimo veiklos prisidedančios bei jaunimą globojančios įmonės. Nominantai varžėsi septyniose nominacijose. Suskaičiavus balsus, pirmosios „Metų jaunimo draugo“ nominacijos nugalėtoju už geranorišką bendradarbiavimą su jaunimu tapo Rokiškio kūno kultūros ir sporto centras. „Metų įvykis „nominacija apdovanoti  – Edmondas Rasiulis ir Audrius Kavaliauskas, atkūrę UAB“ Švaros grupė“, ir taip įrodę, kad Rokiškio jaunimas tebėra verslus ir aktyvus. Apdovanojimas „Jaunatviškiausias mokytojas“ atiteko Juozo Tūbelio gimnazijos mokytojai Dianai Černiuvienei. „Metų talento- muzikanto“ vardą pelnė violončelininkas Justinas Šapola. „Metų talento – sportininko“ nominacijoje nugalėjo pasaulio jaunių ir jaunimo jėgos trikovės čempionė Samanta Kondratenko.“Metų proto“ nugalėtoju tapo Oksfordo universiteto studentas Aurimas Vyšniauskas. „Metų jaunuolio“nominaciją pelnė JLK prezidentas Mantas Zakarka. Renginį vainikavo grupės „Jam Jam“pasirodymas.

,,Ir mes galime padėti“

Tai trečioji Raudonojo Kryžiaus ir JLK organizuota paramos akcija. Jos metu surinkta 1600 Lt. Už surinktus pinigus vaistų ir vitaminų buvo nupirkta dešimtmečiui penktokui, sergančiam reta liga- toksokaroze ir nuo jos viena akyte apakusiam, Mantvydui Bubliui.  sergančiam reta liga toksolaroze ir nuo jos viena akyte apakuosiam. Per šį renginį, lyginant su praėjusiais metais, surinkta daugiausiai pinigų. Bilietas į įėjimą kainavo simboliškai 1 litą, o į Raudonojo kryžiaus savanorių prie įėjimą laikomas aukų dėžutes aukojo kas kiek galėjo.sergančiam reta liga toksolaroze ir nuo jos viena akyte apakusiam.

,,Tėvo gitara'7“

Birželio 3 d. Rokiškyje vyko antrasis roko festivalis Tėvo gitara. Joje dalyvavo grupės „Meadows“, „Paradox“, scenos vilkai, „Wave“, „Nenuoramos“ iš Pasvalio ir „Dadasu Durovis“ iš Dauguvos.

[porto_content_box skin=“dark“ bg_type=“featured-boxes-custom“ box_style=“featured-boxes-style-3″ box_effect=“featured-box-effect-3″ show_icon=“yes“ icon=“fa fa-book“]

Mokymai

[/porto_content_box]
[porto_content_box skin=“quaternary“ bg_type=“featured-boxes-custom“ box_style=“featured-boxes-style-3″ box_effect=“featured-box-effect-3″ show_icon=“yes“ icon=“fa fa-child“]

Regioniniai projektai

[/porto_content_box]